"Love Island". Widzowie zniesmaczeni wyznaniami Pawła i Roksany. "Cyrk"

W "Love Island" znowu zrobiło się gorąco. Do finału zostało już tylko kilka dni. Roksana i Paweł przeprowadzili poważną rozmowę i na jaw wyszły nowe fakty. Informacje wprowadziły ich samych w zakłopotanie, a widzom nie spodobało się to, co usłyszeli.

Program "Love Island. Wyspa Miłości" pozwala uczestnikom odnaleźć miłość i wygrać spore pieniądze. Najnowsza, szósta odsłona tego randkowego show Polsatu, dostarcza widzom wielu wrażeń, a fani programu snują domysły, kto naprawdę jest zakochany w drugiej połówce, a kto tylko gra. Nowe odcinki pokazują, jak podejrzanie szybko Islanderzy zakochują się w sobie, tworzą intrygi, a na jaw wychodzą skrywane przez nich tajemnice. Wszystko dlatego, że finał programu zbliża się wielkimi krokami, a każdy z uczestników chce się w nim znaleźć. Wyspiarze Roksana i Paweł tworzą parę już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz dowiadujemy się o nich ciekawych informacji. Widzowie nie są zadowoleni z ostatnich wyznań pary.

Zobacz wideo

"Love Island. Wyspa Miłości". Szczera rozmowa Roksany i Pawła

Roksana poznała Pawła w Casa Amor. Od razu wpadli sobie w oko i już wtedy było jasne, że dziewczyna zabierze uczestnika do willi. Ich miłość stosunkowo szybko się rozwijała, a widzowie nadal nie byli pewni, czy uczucia pary są w stu procentach prawdziwe. W najnowszym odcinku Islanderzy przeprowadzili rozmowę na temat przyszłości i tego, jak ich relacja może układać się po wyjściu z programu. Paweł przy okazji rozmowy o jego miejscu zamieszkania wyjawił Roksanie, że tak naprawdę... wcale nie mieszka sam. Okazało się, że drugim domownikiem jest koleżanka, współlokatorka. Roksana ciągnęła partnera za język, a ten przyznał się, że kilka razy wylądowali razem w łóżku. Dziewczyna nie była zadowolona z opowieści Pawła, a widzowie dosadnie skomentowali całą sytuację.

Czyli Paweł jednak nie ma dziewczyny, jak wszyscy piszą! Bo to "tylko" współlokatorka.
Nie zmieni miejsca zamieszkania, bo wciąż ze sobą sypiają. I tyle w temacie.
Produkcja kazała się przyznać, bo ludzie pisali, że ma kogoś, więc musiał powiedzieć. Friends with benefits - czytamy na Instagramie.

"Love Island. Wyspa Miłości". Roksana ma swoje za uszami

Roksana nie pozostała dłużna partnerowi i też postanowiła podzielić się z nim skrywaną wcześniej informacją. Uczestniczka jakiś czas temu była w związku małżeńskim, który - jak się okazało - rozpadł się z jej winy. Kobieta przyznała, że zdradziła ówczesnego męża i jak sama podkreśliła, nie żałuje swojej decyzji. Stwierdziła, że to był jedyny sposób, aby ostatecznie zakończyć nieudaną relację. Paweł po tych słowach zdziwił się, ale jednocześnie przyznał Roksanie, że jest odważna. Widzowie mają mieszane uczucia co do tej pary i wysuwają pewne wnioski.

Oboje są siebie warci.
Pawełek jak sam powiedział, nie zmieni współlokatorki. No więc Roksana nie licz na miejsce w chacie obok Pawła.
Cyrk - czytamy na Instagramie.

Więcej zdjęć Roksany i Pawła znajdziecie w galerii na górze strony.

Jesteście ciekawi czy Roksanie i Pawłowi uda się wejść do finału "Love Island. Wyspa Miłości"? Premierowy odcinek programu "Love Island" już 5 października o godzinie 22:10 na antenie Polsatu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.