"Love Island". PRAWDZIWE zaręczyny na wyspie! Uczestnik oświadczy się na oczach widzów [Plotek Exclusive]

W "Love Island" ciągle aż wrze od emocji. Finał tego sezonu już 9 października. W ostatnim odcinku wyspę opuściła jedna para, a w najnowszym - pierwszy raz w historii polskiej edycji - ma dojść do prawdziwych zaręczyn. Wiemy, o kogo chodzi.

Szósta edycja "Love Island" wielkimi krokami zbliża się do wyczekiwanego finału, ale popularny program nie zwalnia tępa. Cały czas zaskakuje niespodziewanymi zwrotami akcji i trzyma w napięciu, zarówno widzów, jak i uczestników. W ostatnim odcinku widzowie zadecydowali, w której parze dostrzegają najmniejszą szansę na miłość. Wyspę opuściła Paula z Patrykiem. W najnowszym odcinku również będzie się działo. Po raz pierwszy w historii programu na wyspie dojdzie do prawdziwych zaręczyn.

Zobacz wideo

"Love Island". Zapowiedź zaręczynowego odcinka

Na oficjalnym profilu "Love Island" w mediach społecznościowych pojawiła się zapowiedź najnowszego odcinka, w którym pełno będzie skrajnych emocji. Pary, które pozostały w programie, będą składać przysięgi. Poważni i elegancko ubrani, wspólnie będą przeżywać i celebrować szczęśliwe chwile na wyspie. Pojawią się też niespodziewani goście. Jesteście ciekawi, kto kogo poprosi o rękę?

 

"Love Island". Zaręczyny w programie. Wiemy, o którą parę chodzi

Największym zaskoczeniem nie będą składane przysięgi, lecz prawdziwe oświadczyny w programie. Na wyspie pojawi się Magda i Wiktor z czwartej edycji programu. Mężczyzna poprosi ukochaną o rękę w miejscu, gdzie zaczynała się ich miłość. Islanderzy tej edycji będą zachwyceni, nie zabraknie owacji na stojąco, posypią się gratulacje. Jednak radosne chwile uczestników nie będą zbyt długie. Przed wielkim finałem "Love Island" wyspę musi opuścić jeszcze jedna para. Widzowie mają już swoje typy.

Jesteście ciekawi, kto dojdzie do finału? Najnowszy odcinek programu "Love Island" już 5 października o godzinie 22:10 na antenie Polsatu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.