"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zakochana? "Niespodziewana miłość"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna wrzuciła na Instagram relację z dość wymownym opisem. Czy uczestniczka show odnalazła szczęście u boku nowej osoby?

Justyna dała się poznać jako niezbyt stabilna i konfliktowa postać "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka została dobrana w małżeństwo z Przemkiem na zasadzie przeciwieństw - ona wybuchowa o dominującej osobowości, on spokojny i uległy. Parze jednak nie udało się dogadać, a jeszcze niedawno publicznie prali brudy w internecie. Przemek miał nawet zablokować Justynę, a ta obgadywać go w internecie. Nie ulega zatem wątpliwości, że między nimi wszystko już skończone. Wygląda jednak na to, że Justyna odnalazła szczęście u boku innej osoby.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Maciej Kurzajewski i Paulina SmaszczMama Kurzajewskiego została przesłuchana po najściu Smaszcz [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zakochana?

Justyna na swoim Instagramie przekonuje, że odnalazła miłość. Ostatnio na InstaStory wrzuciła selfie w lustrze z bukietem goździków. Za podpis do fotografii posłużyły jej słowa piosenki "Widok" duetu Marika i Spokoarmia:

Niespodziewana miłość, Wisła dziewięciu mostów, wrastam w dom cudów i Śródmieście pełne paradoksów - czytamy.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna zakochana?'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna zakochana? fot. Instagram

Anja RubikAnja Rubik nie zamierza przepraszać za słowa z finału "Top Model". Tłumaczy, dlaczego

Przypominamy, że Justyna nie cieszyła się dużą sympatią widzów. Wielokrotnie zwodziła Przemka za nos, jak i prezentowała dość skrajne nastroje wobec męża. Gdy zerwała z nim przez SMS-a, internauci gratulowali mężczyźnie uwolnienia się z toksycznej relacji. Psycholożka Małgorzata Chorzewska w trakcie trwania programu wyraźnie zalecała kobiecie, aby udała się na terapię i rozpoczęła pracę nad sobą. Czy Justyna wzięła sobie te rady do serca? Czas pokaże.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł żeni się z jej kuzynką. Kasia przyjdzie na ceremonię? Chłodna odpowiedź

Więcej o: