Anja Rubik nie zamierza przepraszać za słowa z finału "Top Model". Modelka ponownie brutalnie szczera

Anja Rubik w finale "Top Model" powiedziała Klaudii Nieścior, że ta nie ma co liczyć na dużą karierę w modelingu. Teraz tłumaczy się ze swoich słów.

Anja Rubik była zaproszona jako gość specjalny w finale 11. edycji "Top Model". Modelka prosto z panelu jurorskiego powiedziała w stronę Klaudii Nieścior - która wygrała program - że ta kariery w modelingu nie zrobi. Słowa wywołały oburzenie u niektórych widzów, zarzucających modelce, że podcina finalistce skrzydła. Rubik została poproszona przez Plejadę o dodatkowy komentarz na temat swojej wypowiedzi.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Grażyna TorbickaTorbicka na gali "Perspektywa 2022". Klasyczna elegancja z pieprznym twistem

Anja Rubik nie zamierza przepraszać za słowa z finału "Top Model".

Anja wyjaśniła, dlaczego według jej oceny musiały paść te ostre słowa. Wytłumaczyła, że nie miała intencji obrazić Klaudii, a chciała być po prostu szczera. Doprecyzowała również, że chodziło jej o karierę w modelingu na całym świecie, a nie tylko w Polsce.

Jestem zapraszana do tego programu jako ekspertka, ja Klaudii absolutnie nie obraziłam w żaden sposób. (...) Powiedziałam, że moim zdaniem nie widzę jej w świecie mody i nadal jej nie widzę w tym świecie, przynajmniej w moim świecie, czyli to jest taki świat wielkiej mody - wyznała Plejadzie.

Rubik uznała, że szczerość jest najważniejsza i że to właśnie dzięki niej można coś zmienić. Modelka jest pewna, że Klaudii uda się osiągnąć sukces, ale w Polsce. Dodała również, że nie jest zaskoczona wygraną Nieścior w programie.

Widzowie bardzo często głosują na osobę, z którą się najbardziej łączą emocjonalnie, którą najbardziej lubią, niekoniecznie na osobę, która się najbardziej nadaje na modelkę i ona była w stanie zdobyć ich sympatię. (...) Ja ją osobiście bardzo lubię, ale to jest coś innego niż bycie modelką, trzeba te dwie rzeczy rozdzielić. Nikt nie pracuje w świecie mody dlatego, że jest miły, tylko to jest kumulacja wielu, wielu rzeczy - powiedziała.

Adam StrycharczukBył gwiazdą Polsatu. Przeprowadził się na Islandię i pracuje jako kelner

Zgadzacie się z Rubik?

Więcej o: