Okrutne słowa Anji Rubik wobec finalistki "Top Model". Fani: Powinnaś przeprosić!

Widzów zdenerwował komentarz Anji Rubik na temat zwyciężczyni "Top Model". W sieci pojawiły się gorzkie słowa pod adresem jurorki show.

W finałowym odcinku "Top Model" nie brakowało emocji. Nie tylko dlatego, że dowiedzieliśmy się, kto zgarnął główną nagrodę, ale również ze względu na słowa, które padły z ust Anji Rubik. Supermodelka nie gryzła się w język i z brutalną szczerością podsumowała szanse Klaudii Nieścior na zrobienie kariery w świecie mody. Widzowie są oburzeni jej zachowaniem.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Czy da się zarobić na feminizmie? Martyna Kaczmarek zagrała w Koło Plotka

"Top Model". Klaudia Nieścior zebrała cięgi od Anji Rubik. Widzowie grzmią: Przesadziła 

Finalistki 11.edycji "Top Model" wzięły udział w sesji dla marki biżuteryjnej, sesji okładkowej dla magazynu "Glamour" oraz wystąpiły w reklamie. I to właśnie ostatni projekt wywołał najwięcej kontrowersji. Zdaniem jury w krótkim nagraniu Klaudia Nieścior wypadła gorzej niż jej rywalka Natalia Woś i tym samym zgarnęła mniej punktów. Oprócz tego musiała przełknąć słowa krytyki z ust Anji Rubik. Zdaniem supermodelki zwyciężczyni show nie podbije światowych wybiegów. 

Klaudio, oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu. Jestem z ciebie bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywoływać niesamowite emocje, w tym sympatię. Muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz - powiedziała Rubik.

Klaudia ani jurorzy nie skomentowali słów supermodelki. Jedynie Michał Piróg się do nich odniósł, mówiąc, że niektóre oceny w finale bywają ostre jak brzytwa. Tymczasem fani programu stanęli w obronie Klaudii. Bardzo nie spodobał im się skierowany w jej stronę komentarz Rubik.

Nie rozumiem słów wypowiedzianych w trakcie finału… przykre.
Klaudia jesteś silną babką.
Anja Rubik przesadziła i powinna przeprosić.
Rubik mogłaby się ugryźć w język (...). Jak dla mnie pokazała brak klasy, by mówić takie rzeczy w finale. Słabo Anju - czytamy na instagramowym profilu "Top Model". 

Co jeszcze działo się w finale 11. edycji show? TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

Anna i Robert Lewandowscy z córkamiLaura Lewandowska zrobiła awanturę na plaży. Klara zaskoczyła zachowaniem

Więcej o: