Laura Lewandowska zrobiła awanturę na plaży. Klara ruszyła z pomocą

Anna i Robert Lewandowscy po mundialu wybrali się na wakacje. Trenerka podzieliła się historią z urlopu - młodsza córka sprawiła im mały kłopot.

Robert Lewandowski razem z polską drużyną awansowali z grupy podczas mundialu, jednak nie pozostali w rozgrywkach długo. Przegrali 3:1 po starciu z Francją. Piłkarz razem z rodziną, która towarzyszyła mu w Katarze, udał się na wakacje. Anna Lewandowska dzieli się na Instagramie ujęciami z egzotycznego miejsca. Przytoczyła również sytuację, która wydarzyła się na plaży. Młodsza córka Laura "zrobiła aferkę", a w jej uspokojeniu pomogła starsza siostra, pięcioletnia Klara.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Anna Lewandowska u fryzjera z Klarą

Laura Lewandowska nie chciała wracać do domu. Jej siostra Klara zaskoczyła zachowaniem

Anna Lewandowska pokazała kilka kadrów z rajskiej plaży, a także zdjęcia z zabawy z córkami w basenie. Postanowiła również podzielić się historią z życia rodziców. Kiedy nadszedł czas, aby wracać do domu, dwuletnia Laura chciała jeszcze zostać. Na pomoc przybyła jej siostra Klara.

Laura dzisiaj zrobiła małą "aferkę", że nie chce wracać do domu. Klara: "mamuś, idę jej wytłumaczyć i ją przyprowadzę" - relacjonowała trenerka.

Anna Lewandowska opisała zachowanie swoich córekAnna Lewandowska opisała zachowanie swoich córek Instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska opublikowała również urocze nagranie, na którym jej córki beztrosko biegają po plaży, ubrane w takie same sukienki.

 

W komentarzach fani zachwycają się siostrami:

Siostry to niezniszczalna więź do końca.
Klara to ma chyba temperament po pani. Ciągle aktywna. Miłego wypoczynku!
To, co ważne. Radość dzieci bezcenna, pięknie.

Agata Sieramska i Arkadiusz MilikMilik po mundialu poleciał na wakacje z ukochaną. Wow, te ujęcia robią wrażenie!

Więcej zdjęć z wakacji Lewandowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Z tak bliska ich jeszcze nie widzieliśmy.

Więcej o: