Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Z tak bliska ich jeszcze nie widzieliśmy

Anna Lewandowska pochwaliła się kadrami z egzotycznych wakacji. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała zdjęcia, na których widać fragment twarzy jej córek.

Anna i Robert Lewandowscy od lat publikują fotografie, na których są ich córki. Znani rodzice dbają jednak o prywatność pociech i starają się nie pokazywać ich twarzy. Tym razem trenerka zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się z internautami wyjątkowymi zdjęciami. Sami zobaczcie.

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska pokazała twarze Laury i Klary

Po mundialowych emocjach nadszedł czas na odpoczynek. Prosto z Kataru Anna Lewandowska wraz z rodziną poleciała na wakacje, o czym niedawno poinformowała na instagramowym profilu. 

Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy - napisała. 

Na rajskie kadry fani Lewandowskiej nie musieli długo czekać. Trenerka wrzuciła do sieci krótkie nagranie, na którym widzimy, jak przechadza się po pięknej plaży. Nie omieszkała również pochwalić się fotką w bikini, a także zaprezentowała, jak wygląda bez makijażu.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/@annalewandowska

W sekcji komentarzy pod instagramowym wpisem pojawiło się mnóstwo komplementów.

Tak najpiękniej, bez makijażu.
Przepięknie wyglądasz.
Piękna naturalna - napisali fani Lewandowskiej. 

Jednak największym zaskoczeniem były zdjęcia jej córek. Są to nietypowe fotografie, ponieważ zazwyczaj na kadrach, które "Lewa" wrzuca do mediów społecznościowych, nie widzimy twarzy Klary i Laury z tak bliska. Uwagę zwracają urocze piegi na twarzy starszej z pociech. Więcej zdjęć z wakacji Lewandowskich znajdziecie w naszej galerii.

Anna Lewandowska pokazała twarze Laury i KlaryAnna Lewandowska pokazała twarze Laury i Klary Instagram/@annalewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarze Laury i KlaryAnna Lewandowska pokazała twarze Laury i Klary Instagram/@annalewandowska

Robert LewandowskiRobert Lewandowski zawieszony! Nie wróci szybko na boisko

Więcej o: