Finał "Top Model" za nami! Znamy zwycięzcę 11. edycji programu

Wielki finał "Top Model" już za nami. Walka o między Klaudią Nieścior a Natalią Woś była zacięta.

W wielkim finale 11. edycji "Top Model" nie brakowało skrajnych emocji. O wygraną i tytuł najlepszej modelki w Polsce walczyły aż trzy uczestniczki: Klaudia Nieścior, Natalia Woś i Michalina Wojciechowska. Jak co roku w finale programu pojawili się pozostali uczestnicy. W jury zasiadali: reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska, wybitny fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński, oraz gość specjalny, supermodelka Anja Rubik. Finał poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg

Finał "Top Model". Wiemy, kto wygrał program

Finałowy odcinek programu rozpoczął pokaz trzech finalistek oraz pozostałych uczestników. Następnie przenieśliśmy się na piękną i słoneczną Dominikanę, na której wykonywane były sesje okładkowe do magazynu "Glamour". Zanim poznaliśmy pierwszy werdykt, dowiedzieliśmy się, że decyzją widzów ulubionym uczestnikiem programu została Klaudia. Finalistka otrzymała czek na 10 tysięcy złotych.

W połowie odcinka z programem pożegnała się Michalina. O tytuł najlepszej modelki walczyły już tylko Natalia i Klaudia.

Przed ogłoszeniem zwyciężczyni 11. edycji, czekały na nas kolejne pokazy oraz specjalne fashion video. Program muzycznie urozmaicali m.in. Bryska i Grzegorz Hyży. Po długich wyczekiwaniach nadszedł jednak moment, na który czekaliśmy od samego początku. W punktacji jurorów Natalia wyprzedzała Klaudię o sześć punktów, wszystko zostało w rękach widzów. 

 

Decyzją widzów i jury 11. edycję "Top Model"  wygrała Klaudia Nieścior. To właśnie jej wręczono czek na 100 tysięcy złotych. Klaudia zdobyła też kontrakt z agencją modelingową. Na scenie nie brakowało łez i wzruszenia. Jurorzy na czele z Joanną Krupą i Michałem Pirógiem złożyli uroczyste gratulacje zwyciężczyni. Nie obyło się także bez całusów i uścisków od pozostałych uczestników programu. Kibicowaliście Klaudii?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.