"Top Model". Zajrzeliśmy za kulisy finału. Próby trwały trzy dni. Znamy kreacje uczestników

"Top Model". TVN pokazał widzom kulisy zbliżającego się finału 11. edycji programu. Zobaczyliśmy m.in. kreacje uczestników.

Finał 11. edycji "Top Model" odbędzie się już 7 grudnia w TVN. Widzowie mają już wyrobione zdanie, kto powinien zgarnąć tegoroczny tytuł, jak i która uczestniczka zasłużyła nań najmniej. Na Instagramie programu pojawiły się zaś zakulisowe materiały z przygotowań do finału show. Wiemy, że próby do wielkiego wydarzenia trwały trzy dni, mogliśmy także podejrzeć co poniektóre finałowe kreacje.

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

"Top Model". Zajrzeliśmy za kulisy finału. Próby trwały trzy dni. Znamy kreacje

W finale 11. edycji "Top Model" wszyscy uczestnicy z domu modeli pojawią się w pokazie Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC. W jakich kreacjach wystąpią zaś finalistki - Natalia, Michalina i Klaudia? Zobaczcie tylko zdjęcia modelek, jakie pokazały się w relacji na Instagramie programu. Wiele wskazuje na to, że królować będzie sylwestrowy szyk - błysk, elegancja w oszczędnych kolorach czerni i bieli.

'Top Model'. Przygotowania do finału 11. edycji'Top Model'. Przygotowania do finału 11. edycji fot. Instagram

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Podczas tego wyjątkowego odcinka emitowanego na żywo nie zabraknie również gości muzycznych. Pojawia się Bryska, Michał "Fox" Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży. Całość poprowadzi duet w postaci Joanny Krupy i Michała Piroga. Na fotelach jurorów zasiądą niezmiennie Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny - Anja Rubik.

Finał "Top Model". Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja finałowego odcinka 11. edycji "Top Model" odbędzie się 7 grudnia o 21.35 na antenie TVN i w Playerze. Za kogo trzymacie kciuki najbardziej? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz też: "Top Model". Joanna Krupa złamała zasady? Pierwsza taka sytuacja w historii programu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.