"Top Model". Zuzanna Kołodziejczyk przez lata walczyła z trądzikiem. Pokazała zdjęcie

Zuzanna Kołodziejczyk nigdy nie ukrywała, że walczyła z uporczywym trądzikiem, który negatywnie wpłynął na jej samoocenę. Modelka już wyleczyła skórę. Przy okazji "Q&A" zdradziła, dzięki czemu udało jej się zażegnać problemy z cerą.

Zuzanna Kołodziejczyk wygrała trzecią edycję "Top Model" i od tamtej pory rozkręca karierę w branży. Modelka na Instagramie chętnie porusza tematy związane z ciałopozytywnością i akceptacją siebie. Przez lata sama walczyła z problemami skórnymi. Zorganizowała na InstaStories "Q&A", w którym szczerze zdradziła, co zmieniła w pielęgnacji. Przy okazji opublikowała zdjęcie sprzed dziesięciu lat i pokazała, jak wówczas prezentowała się kondycja jej cery. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Największe metamorfozy w "Top Model". Jak zmienili się uczestnicy poprzednich edycji programu?

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

"Top Model". Zuzanna Kołodziejczyk walczyła z trądzikiem. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat

Zuzanna Kołodziejczyk przyznała na Instagramie, że nie śledziła najnowszej edycji "Top Model", jednak wybiera się na finał. Modelka została zapytana o to, czy zmagała się z problemami skórnymi. Kołodziejczyk nie przesadza z makijażem i prezentuje nienaganną cerę, bez przebarwień i wyprysków. Jednak nie zawsze tak było. Na dowód pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat i zdradziła, że na lepszą kondycję skóry wpłynął szereg zmian, których musiała dokonać. 

Mam holistyczne podejście. Cera, sylwetka, włosy, samopoczucie - to wszystko efekty zdrowego stylu życia. Wiem to z własnego doświadczenia. Na stan mojej cery wpływa mnóstwo czynników - dieta, nawodnienie, ilość snu, ilość stresu, higiena, nawet pora roku. Nie ma dróg na skróty. Miłość do sienie polega też na tym, żeby poznać swoje potrzeby, dowiedzieć się, co nam służy, a co szkodzi - zaczęła modelka.

'Top Model'. Zuzanna Kołodziejczyk walczyła z trądzikiem. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat'Top Model'. Zuzanna Kołodziejczyk walczyła z trądzikiem. Pokazała zdjęcie sprzed dziesięciu lat Fot. Instagram/ zuzol

Jak wyjaśniła modelka, to dzięki holistycznemu podejściu, a nie jednemu kosmetykowi udało jej się wyeliminować trądzik. 

Jeśli nadal ktoś wierzy, że to wszystko załatwi jakiś krem z reklamy, to współczuję, bo sama kiedyś tak myślałam, tylko traciłam czas i pieniądze - dodała.

NeymarNeymar pokazał stopę. Boli na sam widok

Więcej o: