"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł żeni się z jej kuzynką. Kasia przyjdzie na ceremonię? Chłodna odpowiedź

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia została zapytana na Instagramie, czy planuje pojawić sie na ślubie Pawła i kuzynki. Jej odpowiedź była dość lakoniczna.

Wiernym widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie trzeba przypominać Kasi i Pawła. Na początku siódmej edycji uczestniczka sprawiała wrażenie najbardziej spragnionej miłości ze wszystkich biorących udział w eksperymencie. Kiedy jednak przyszło co do czego, zaczęła się stopniowo dystansować od męża, aż w końcu doszło między nimi do rozstania. W tym samym czasie na Pawła zaczaiła się kuzynka Kasi, która dowiedziawszy się, że ten jest singlem, od razu zaczęła swoje podboje. Zakochani są już dziś narzeczeństwem, a w dalszej perspektywie jest ślub. Co na to Kasia?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Julia WieniawaWieniawa zdradza, czy planuje karierę za oceanem. Ma jedno "ale" [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł planuje ślub. Kasia odpowiada, czy się na nim pojawi

Kasia wciąż jest aktywna na Instagramie, gdzie zdarza jej się udzielać odpowiedzi na pytania związane z programem. W ostatnim czasie fanów zastanawia, czy pójdzie na ślub Pawła i swojej kuzynki. Uczestniczka miłosnego show odpowiedziała dość chłodno:

Jak na razie były zaręczyny.

Przypominamy, że Paweł nie ukrywał żalu wobec żony, wbijając jej szpilę przy okazji dzielenia się w sieci szczęściem z jej kuzynką. Czy w takiej sytuacji byłaby mile widzianym gościem na ślubie byłego męża? Kasia zdradziła również, jak obecnie wygląda jej życie. Jeden z obserwatorów zapytał ją, czy znalazła już upragnioną miłość. Uczestniczka przyznała, że na razie przestała szukać i zdaje się na los.

Są dni lepsze i gorsze, ale już więcej tych lepszych i oby tak zostało. Nie szukam, co ma być, to będzie - przyznała Kasia.

Agata KuleszaKulesza i córka wybrały inne ścieżki życiowe. Aktorka nie nazywa jej przyjaciółką

Chcielibyście zobaczyć Kasię w kolejnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta aż dwa razy chciała przerwać eksperyment. Nie pozwolili jej

Więcej o: