Za nami finał 17. edycji programu "Mam talent!". W ostatnim odcinku na scenie wystąpili: Marcelina Runewicz, Maciej Pałatyński, Liza i Dina (pies), Milena Tesarska, KX, Nina Żubrowska Mestre, Kaczorex, Young Generation, Margaryta Reznik oraz Chór Luna Plena. Głosami widzów zwyciężyły Liza i Dina. Niestety nie wszyscy zgadzają się z werdyktem.
Niektórzy internauci uważają, że Liza i Dina nie powinny być w ogóle dopuszczone do programu. "Tutaj powinien liczyć się talent ludzki! Pomijając już fakt, że Dina nie ma talentu, jest po prostu wytresowana", "Pies wygrał z prawdziwymi talentami, to była ostatnia edycja, którą obejrzałam", "Dla kogo jest ten program, ja się pytam?" - czytamy w komentarzach, które pojawiły się tuż po ogłoszeniu zwycięzcy.
Niezadowolonych osób jest całkiem sporo. Nie da się jednak ukryć, że Liza i Dina zyskały również naprawdę pokaźne grono fanów. "Gratulacje zwyciężczyniom. W pełni zasłużone. Można by zapytać: 'a co to wytresować psa?'. A no to proszę spróbować wytresować. Każdy występ to była inna choreografia i mnóstwo włożonej pracy. Nie oburzajcie się, że nie wygrał kolejny śpiewak czy tancerz. 'Mam talent!' to jednak program, gdzie wygrywają nieoczywiste talenty", "Wspaniały finał, mega występy, głos niezmarnowany", "Najlepsze dziewczyny! Brawo! To jest prawdziwy talent" - pisali. A wy co myślicie o werdykcie?
Gdy prowadzący ogłosili werdykt, Liza zalała się łzami. Uczestniczka wydawała się szczerze zaskoczona. Po programie udzieliła krótkiego wywiadu Paulinie Krupińskiej, w którym opowiedziała o swoich odczuciach. - Ręce mi się trzęsą. Nie wiem, co powiedzieć. Nie oczekiwałam, naprawdę. (...) Dziękuję każdemu z osobna. Jesteście niesamowici! Kocham was - powiedziała. Warto nadmienić, że to właśnie dzięki Paulinie Krupińskiej Liza i Dina znalazły się bezpośrednio w odcinkach na żywo. Prezenterka po ich występie na przesłuchaniach nacisnęła złoty przycisk.
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Wszedł do miejskiej toalety w Kołobrzegu i zobaczył tabliczkę grozy. Za to grozi 500 zł mandatu. Internauci się zagotowali
Olek Klepacz odniósł się do spekulacji po utracie 50 kg. Wyznał, co mu dolega
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Szokujące wyznanie Dody. Ujawniła, że kochała gangstera. "Nigdy mnie nie sprzedał"
Ewa Chodakowska przerywa milczenie. "Nie chciałam być żoną". Wspomniała o bezdzietności
Kupiłam "Bravo" w 2026 roku za 49 zł. I zonk. Od razu wyrwałam plakat
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła