9 maja odbył się wielki finał 17. edycji programu "Mam talent!". Choć jurorzy oceniali występy uczestników, to decydujący głos należał do widzów, którzy mogli głosować na swoich ulubieńców. Już wiemy, do kogo trafiła główna nagroda, czyli 300 tys. zł. Co się działo w ostatnim odcinku tej edycji?
Jako pierwsza wystąpiła siedmioletnia Margaryta Reznik. Młoda tancerka zachwyciła jurorów, a Marcin Prokop nazwał ją nawet "królową parkietu". 14-letnia Marcelina Runewicz wykonała utwór Céline Dion, a publiczność i widownia nie ukrywali swojego poruszenia. Grupa Young Generation po raz kolejny udowodniła, jak silna więź ją łączy, co poruszyło także jurorów oraz widzów. "Magia! Jesteście przecudne" - pisali widzowie w mediach społecznościowych programu.
KX zaczarował widownię, jurorów i prowadzących. Jego występ poruszył także widzów, którzy ruszyli do komentowania na profilu na Instagramie programu. "Najlepszy. Magnetyzuje. Każdy występ jest sztuką" - możemy przeczytać. 11-letnia Milena Tesarska, wicemistrzyni świata w akrobatyce powietrznej, do perfekcji opanowała swój występ.
Następnie na scenie pojawił się Kaczorex. Uczestnik już kiedyś brał udział w finale, dokładniej w drugiej edycji programu. Artysta-tancerz zachwycił jurorów, a Agustin Egurrola aż wstał, gdy oceniał jego występ. Po raz pierwszy zaapelował do widzów, by głosować na tego uczestnika. Kolejną wokalistką w tym odcinku była Nina Żubrowska Mestre. - Ty jesteś ninja na scenie. Rozwalasz system, każdy dźwięk, który z siebie wydobywasz, to cios w nasze dusze. Masz swoją sygnaturę, swoje logo, jesteś osobą, której nie da się pomylić z nikim innym" - ocenił Marcin Prokop.
"Najsłodszy występ finału" należał z kolei do Lizy i Diny. Już w półfinale wzruszająca relacja psa z jego opiekunką wywarła ogromne wrażenie zarówno na jurorach, jak i na widzach. Czy zdoła to wystarczyć, aby wygrać? - Jestem zachwycona, to było rozczulające, i dla mnie, i dla publiczności również - przyznała Wieniawa.
Po przerwie reklamowej na scenę wkroczył zespół wokalny Luna Plena. Trzydziestu jeden wykonawców zaprezentowało się przed jurorami, którzy nie kryli wzruszenia i zachwytu nad ich występem. - Uwielbiam takie momenty w tym programie, kiedy można się zatrzymać i wejść w swój wewnętrzny świat. Czułam, jakbyście się wwiercali w moje serce - oceniła Julia Wieniawa. Następnie przyszedł czas na zdobywcę "dzikiej karty", Macieja Pałatyńskiego. - Jesteś genialny - nie mógł wyjść z podziwu Egurrola.
17. edycję "Mam talent!" wygrał duet Liza i Dina. - Jestem tak bardzo wzruszona i tak bardzo wdzięczna - podkreśliła zwyciężczyni. Paulina Krupińska nie ukrywała radości, gdyż jest wielką fanką tego duetu, któremu dała Złoty Przycisk. Kaczorex uplasował się na drugim miejscu, natomiast KX zdobył miejsce trzecie.
Synowa Martyniuków z mężem Danielem świętują roczek syna. Na próżno tam szukać Zenka z Danutą
Gwiazda "Plebanii" porzuciła dotychczasowe życie dla szejka. Nie przewidziała, jak to się skończy
Zmaga się z agresywną formą raka. "Nie mogę przyjmować niczego doustnie". Clarkson szczerze o szokującej diagnozie
Joanna Senyszyn zdradza sekret rekordowo wysokiej emerytury. To dlatego otrzymuje niemal 19 tys. zł
Sprzedali samochody, wzięli kredyt i przeżyli szok. Aż trudno uwierzyć, co Karczmarczyk odkryła podczas remontu
Kolejny odcinek polskiej "Sukcesji". Jest decyzja ws. przyszłości Piotra Żaka
Ksiądz nie wytrzymał, gdy usłyszał wyznanie Piaska. "Lepiej słuchać, niż zadawać pytania"
W Polsacie dyskutowano o zarobkach lekarzy. Dziennikarka nagle wybuchła śmiechem
Wioletka z "Rancza" pochwaliła się ukochanym i posypały się komentarze. On też jest gwiazdą seriali