"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek unika kontaktu z Justyną. Zablokował ją

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Przemka i Justyny nie poszło zgodnie z planem. Okazało się, że para nie ma ze sobą kontaktu. Wygląda na to, że mąż miał dość złośliwości programowej żony.

Choć Justyna i Przemek podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zadeklarowali chęć pozostania w małżeństwie, czas zweryfikował ich decyzje. W epizodzie specjalnym programu okazało się, że nic z tego nie będzie. Uczestniczka niedługo później opublikowała wpis, w którym zaczęła rozliczać się z mężem, sugerując, że ten ma romans. Mężczyzna odpowiedział, ale Justyna nie odpuszcza i udziela się na temat małżeństwa w dyskusji z widzami.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek i Justyna piorą brudy w internecie

Jedna z widzek wytknęła Justynie, że ta zaczęła publicznie prać brudy, mimo wcześniejszych zapewnień, że tego nie zrobi.

Piszesz w relacji, że nie będziesz wyciągała brudów publicznie, a jednak zwracasz się do niego bezpośrednio: "Przemku, wiesz, gdzie jestem...". Albo jedno, albo drugie. Gdybyś chciała, to napisałabyś w prywatnej wiadomości te słowa, a nie w relacji publicznej.

Justyna postanowiła odpowiedzieć na komentarz. Uczestniczka zdradziła, że powodem, dla którego pisze do męża publicznie, jest to, że ten ją zablokował:

Musiałabym być odblokowana - odpowiedziała.

Internauci wydają się stać po stronie Przemka. Wśród komentarzy na forach internetowych czytamy:

Prawidłowo, że ją zablokował! Żyć by mu nie dała...
Pewnie naparzała SMS-ami jak opętana.
Skoro ja zablokował, to chyba jasny dowód, że facet nie życzy sobie kontaktu z nią. Nie wiem, na co ona jeszcze liczy... - twierdzą widzowie.

Myślicie, że to dopiero początek małżeńskich przepychanek między uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.