Włosy Michaliny po "Top Model" były w strasznym stanie. Ratowała je u fryzjera. Wyszło niesamowicie

"Top Model". Michalina Wojciechowska przeszła metamorfozę. Efektami zmian po wizycie u fryzjera pochwaliła się na Instagramie.

Michalina Wojciechowska to finalistka 11. sezonu "Top Model". Bohaterka show dostała się do szczęśliwej trójki razem z Natalią Woś i Klaudią Nieścior. Wielu widzów uważało, że Michalina została przepchnięta do finału dlatego, że była ulubienica Joanny Krupy. Wojciechowska ostatecznie zajęła trzecie miejsce na podium. W ostatnim czasie wrzuciła na relacje zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego.

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

Paweł i Kasia z 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Paweł planuje ślub. Kasia odpowiada, czy się na nim pojawi

"Top Model". Michalina przeszła metamorfozę. "Ratujemy zniszczone włosy po programie"

Na relacji Michaliny widzimy, jak modelka siedzi wygodnie w fotelu fryzjerskim, a jej czupryną zajmuje się profesjonalista. Modelka powróciła do bardziej naturalnego koloru. Zdradziła również, że stan jej włosów po udziale w programie pozostawił wiele do życzenia.

Dzisiaj metamorfoza i wracam do bardziej naturalnego blondu. Ale to jeszcze nie koniec, bo ratujemy też wygląd moich zniszczonych włosów po programie - wyznała Wojciechowska.

Przypominamy, że zwyciężczynią 11. edycji "Top Model" okazała się Klaudia Nieścior. Finał programu nie obył się jednak bez kontrowersji. Anja Rubik w mocnych słowach oceniła szansę Nieścior na światową karierę w modelingu po programie. Przyznała, że - według jej oceny - modelka nie zrobi dużej kariery i powinna wykorzystać swój potencjał w byciu influencerką lub aktorką. Choć wypowiedź Rubik odbiła się szerokim echem w mediach, top modelka nie wycofała się ze swoich słów. Wytłumaczyła, dlaczego nie zamierza przepraszać.

Ewelina Taraszkiewicz, Jakub RzeźniczakMama córki Rzeźniczaka zabrała głos. Uderza w piłkarza: Inez chodzi na terapię

Podoba wam się Michalina Wojciechowska w bardziej naturalnym blondzie?

Więcej o: