"Taniec z Gwiazdami". Widzowie zażenowani werdyktem. Domagają się, by odpadła inna para

W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem musiała pożegnać się Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, co było dosyć dużym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że ich taniec spodobał się jurorom. Fani również ą podzieleni.

Karolina Pisarek ostatnio na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała dwa układy taneczne. Jeden z nich odtańczyła z babcią. Jurorzy tego dnia byli bardzo łaskawi z ocenami. Iwona Pavlović szczerze przyznała, że widzi u uczestniczki ogromny progres. Te słowa jednak nie zapewniły jej miejsca w kolejnym odcinku. Decyzją widzów modelka i Michał Bartkiewicz musieli pożegnać się z walką o Kryształową Kulę. To podzieliło widzów, którzy dali temu wyraz na oficjalnym profilu show na Instagramie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Nie tylko Jamala. Które zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet?

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina Pisarek odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Widzowie podzieleni 

Karolina Pisarek w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" łącznie zdobyła 70 punktów, jednak okazały się one niewystraczające. Uczestniczka przyznała, że nawet po zakończeniu przygody z programem, nie zamierza kończyć z tańcem. 

 

W ostatnich tygodniach Karolina Pisarek miała poważne problemy zdrowotne. Kilka godzin po emisji premierowego odcinka tanecznego show wylądowała w szpitalu, gdzie lekarze wykryli u niej torbiel naciskającą na powiększoną przysadkę mózgową. W komentarzach nie zabrakło słów od widzów, którzy w pełni zgadzali się z werdyktem. 

Sprawiedliwości stało się zadość! Bardzo dobrze, że nie wygrała! Myślała, że jak przyaktorzy z chorobą to wygra z automatu.
Ruszyła się niestety za późno w tym programie - czytamy.

Przeważały jednak głosy internautów, którzy uważali, że Pisarek zrobiła ogromny postęp i to nie ona powinna żegnać się z programem. 

Więcej zdjęć z tanecznych popisów Karoliny Pisarek znajdziecie w galerii na górze strony. 

Szkoda. Widać, że się naprawdę starała i zrobiła postępy. Ale już teraz zostało mało par i trzeba się pogodzić z tym, że Ci dobrzy, ale nie najlepsi będą odpadać.
Pięknie dziś zatańczyła, widać jaką prace włożyła w treningi.
No cóż, kolejna zła decyzja. Znów odpadają nie ci, co powinni. Lubię Wiesława, ale on powinien odpaść. Zrobił się taką maskotką tego programu, ale to nie o tu tutaj chodzi
Dobrze, że odpadła. Wreszcie - pisali.

A wy zgadzacie się z werdyktem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.