"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta jeszcze niedawno była brunetką. Ogromna zmiana

Marta Podbioł z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lubi eksperymentować z wyglądem. Jeszcze niedawno uczestniczka chwaliła się ciemnymi włosami. Teraz na jej głowie ponownie zagościł blond. W której fryzurze wygląda lepiej?

Marta Podbioł jest jedną z uczestniczek ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej udział od początku wzbudzał sporo emocji. Widzów niepokoił fakt, iż kobieta jest mamą. Uznali, że udział dziecka w programie typu reality show nie jest dobrym pomysłem. Podczas wesela katowiczanka znowu podpadła fanom. Internautom nie spodobało się, że panna młoda wychodziła na papierosa. Programowa żona Macieja nie przejęła się jednak negatywnymi komentarzami i zapewniła, że zamierza pozostać sobą. Dzięki występowi w telewizji Marta zyskała wielu nowych obserwujących na Instagramie. Przeglądając jej profil, możemy dotrzeć do starych zdjęć uczestniczki. Okazuje się, że mama Rysia jeszcze niedawna wyglądała zupełnie inaczej.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta jeszcze niedawno była brunetką, przeszła metamorfozę

Po emisji pierwszego odcinka ósmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Marta uaktywniła się na Instagramie. Jej profil jest obserwowany przez ponad siedem tysięcy użytkowników. Na najnowszych zdjęciach uczestniczka dumnie prezentuje blond pukle. Na wcześniejszych fotografiach widzimy jednak, że jeszcze niedawno była brunetką.

 

Internauci zgodnie przyznają, że w jaśniejszych włosach Marta wygląda znacznie lepiej. Pod najnowszym zdjęciem uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się wiele komplementów.

Całkiem inna dziewczyna.
W jasnych pięknie pani wygląda.
Super wyglądasz, dużo lepiej w jasnych włosach - czytamy w komentarzach.
 

W której wersji Marta podoba wam się bardziej? Więcej zdjęć uczestniczki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.