"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Marty na weselu rozzłościło fanów show. Zareagowała

Marta Podbioł z ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podpadła internautom. Fanom nie spodobał się fakt, że uczestniczka pali papierosy. Programowa żona Macieja odniosła się do krytyki na Instagramie.

Jedną z par ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą Marta i Maciej. Na weselu nowożeńcy wydawali się świetnie bawić. Pan młody pozytywnie zareagował też na wiadomość, że jego żona jest mamą dwuletniego Rysia. Internauci mieli jednak pewne zastrzeżenia do zachowania uczestniczki. Poszło o papierosy.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta reaguje na krytykę internautów. "Nie zamierzałam udawać kogoś, kim nie jestem"

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Do tej pory poznaliśmy już wszystkie trzy pary. Dyskusja na temat uczestników wywiązała się na facebookowej grupie fanów programu. Wielu internautom nie spodobał się fakt, że podczas wesela Marta wychodziła na papierosa. Uczestniczka postanowiła zareagować na krytykę na Instagramie.

Nie zamierzałam udawać kogoś, kim nie jestem. A jestem m.in. nałogowym palaczem. Czy jestem z tego dumna? Niekoniecznie. Czy lubię palić? Niestety, tak, przez co tak trudno jest mi to rzucić…- napisała.

Dodała także, że program nie był w najmniejszym stopniu reżyserowany. Właśnie ten fakt przekonał Martę do udziału w show.

Zawsze staram się być sobą. Żaden program i żadne kamery tego nie zmienią. Zresztą program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał mi całkowitą wolność i pełną akceptację na pokazanie tego, jaką osobą jestem na co dzień. Bez scenariuszy, bez spiny. Dlatego zgodziłam się wziąć w nim udział - zaznaczyła.

W komentarzach internauci zachęcali uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia", aby pozostała sobą.

Palenie jest normalne, a pani jest dorosła, więc nikt nie powinien pani krytykować za to, że pali.
Bądź sobą! Ja też wiele lat paliłam i sprawiało mi to przyjemność.
Grunt to być sobą - czytamy pod postem.

Zgadzacie się z opinią internautów? Oczywiście warto nadmienić, że palenie szkodzi zdrowiu i, mimo wszystko, lepiej porzucić ten nałóg.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.