"Love Island". Wiktor skrywał pewien sekret. Fani zrobili dochodzenie. A on? "Nie odkryli" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magda i Wiktor wyszli z "Love Island" jako zwycięska i zakochana para, lecz na początku uczestnik był w parze z Pauliną. Oboje pochodzą ze Szczecina. Czy znali się wcześniej?

Interesują cię programy randkowe? Więcej na ten temat znajdziesz na Gazeta.pl

Magda i Wiktor zadomowili się już w Polsce po powrocie z "Love Island". Ich związek wszedł na poważniejszy etap. Para zamieszkała razem w warszawskim mieszkaniu Magdy. W rozmowie z Plotkiem opowiedzieli o tym, jak rozwijało się ich uczucie w programie, a Wiktor zdradził nam zaskakującą ciekawostkę. Przed programem dobrze znał jedną z uczestniczek - uczęszczali do tej samej szkoły.

ZOBACZ TEŻ: Depresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole w kształcie imbryków u Pazurów. Tak prezentują się kuchnie gwiazd

Zobacz wideo "Love Island". Czy Wiktor znał wcześniej Paulinę? "Szczecin jest mały"

"Love Island". Wiktor znał jedną z uczestniczek przed programem! "Szczecin jest mały"

Magda i Wiktor zakochali się w sobie w programie, jednak na początku uczestnik przez jakiś czas był w parze z Pauliną. Został przez nią wybrany w pierwszym odcinku. Wówczas mówił przed kamerami, że serce mu mocniej zabiło. Adorował swoją partnerkę, jednak szybko zdał sobie sprawę, że to nie Paulina jest wybranką jego serca. W rozmowie z Bereniką Olesińską opowiedział o tym, jak zakochał się w Magdzie.

Kiedy zauważyłem, że to nie jest to? Około trzeciego, czwartego dnia i zacząłem o tym głośno mówić, ale nie wiem, czy było to pokazane. Wtedy zaczęliśmy rozmawiać coraz więcej z Magdą, uśmiechać się do siebie. (...) Podczas drugiej prywatnej rozmowy powiedzieliśmy sobie, że chcemy, czujemy coś, ciągnie nas do siebie. Na szczęście następnego dnia rano było przeparowanie i nie musieliśmy dłużej czekać - powiedział Plotkowi Wiktor.

Paulina trafiła w ramiona Andrzeja, z którym po burzliwych przejściach została do końca programu. Wiktor i Paulina pochodzą z jednego miasta. Czy znali się przed programem? Fani zwracali uwagę, że oboje obserwowali się na Instagramie.

Szczecin jest mały, tam naprawdę wszyscy się obserwują. Nigdy nie rozmawiałem z Pauliną. Kojarzyliśmy się z widzenia, jak to w Szczecinie, to taka duża wieś z tramwajami - powiedział Wiktor.

Okazuje się, że skrywał jednak pewien sekret. Znał dobrze inną z uczestniczek.

Z tego co wiem, widzowie nie odkryli, że znałem Andzię. Chodziliśmy razem do podstawówki. Dochodzenie widzów nie zawsze jest trafne i celne - dodał Wiktor.

Thylane BlondeauThylane Blondeau miała kłopoty ze zdrowiem: Każdy ból coś ukrywa

Magda i Wiktor mają wobec siebie poważne plany, podobnie jak pozostałe pary z programu. Trzy finałowe związki wciąż trwają. Kogo jeszcze znał Wiktor? Czy poznał uczestników z innych edycji "Love Island"? Kto najwierniej mu kibicował? Tego dowiecie się z materiały wideo na górze strony.

Więcej o: