Thylane Blondeau, "najpiękniejsza dziewczynka świata", zamieściła osobisty wpis. "Nie byłam pewna, czy to opublikować"

Thylane Blondeau, która karierę modelki zaczęła w wieku czterech lat, poinformowała o problemach zdrowotnych i tym, co przeszła. Dziękuje lekarzom.

Więcej najnowszych informacji z show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na premierze filmu "Furioza". Damięcki pozował z elegancką żoną. Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Na Instagramie Thylane Blondeau pojawił się wpis, w którym dwudziestoletnia modelka opisała szczegółowo, jak lekarze uratowali jej życie. Co takiego się wydarzyło, że znalazła się na stole operacyjnym?

Zobacz wideo Jak Cleo ryzykowała zdrowiem, nagrywając klip do "Łowcy gwiazd"

Thylane Blondeau pisze o kłopotach ze zdrowiem

Po tym, jak Thylane Blondeau pozowała dla francuskiego "Vogue'a", okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Od tego czasu robi karierę w branży modowej i współpracuje ze znanymi projektantami. Na jej koncie w mediach społecznościowych pojawiają się głównie wpisy związane z karierą zawodową. Jednak ostatnio Thylane zrobiła wyjątek. Zamieściła na Instagramie bardzo osobisty wpis dotyczący jej zdrowia.

Nie byłam pewna, czy to opublikować. Rok temu miałam pilną operację z powodu torbieli jajnika, która eksplodowała w moim brzuchu - napisała modelka.
 

To dopiero początek opowieści. Jak się okazuje, trzy miesiące później znowu zaczął boleć ją brzuch. Thylane Blondeau konsultowała się z trzema różnymi ginekologami. Wszyscy uspokajali ją, żeby przestała się martwić. Bóle jednak nie ustąpiły.

Cztery dni temu pojechałam na pogotowie, bo brzuch bolał mnie tak bardzo, że nie mogłam tego znieść. Powiedziano mi, że wszystko jest w porządku i będę musiała zrobić kontrolę za dwa, trzy miesiące. Następnego dnia miałam wizytę u wspaniałego lekarza, który zauważył, że mam sześciocentymetrową cystę, która dotyka jajnika - kontynuowała modelka.

Po tej konsultacji lekarz skierował Thylane do szpitala. Pilnie przeprowadzono operację, a modelka czuje się już lepiej.

 

Dlaczego Thylane Blondeau zdecydowała się napisać o tym w sieci? Chciała uczulić innych, by walczyli o swoje zdrowie.

Z tego doświadczenia nauczyłam się, że kiedy boli cię ciało, zajmij się tym, musisz odwiedzić różnych lekarzy, aż znajdą problem. Każdy ból, nawet najmniejszy, może ukryć coś o wiele ważniejszego.

Maria SobocińskaMaria Sobocińska z "Sexify" dorastała w Hollywood wśród wielkich gwiazd kina

Co sądzicie o wpisie Thylane Blondeau?

Więcej zdjęć modelki znajdziesz w galerii. 

Więcej o: