Gwiazdy na premierze filmu "Furioza". Damięcki pozował z elegancką żoną. Wieniawa nigdy nie pojawiła się w tak prostej stylizacji

Na oficjalnej premierze filmu "Furioza" pojawiła się plejada gwiazd rodzimego show-biznesu. Sprawdźcie, jak prezentowali się aktorzy przed obiektywem fotoreporterów.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W poniedziałek 18 października odbyła się w Warszawie uroczysta premiera filmu "Furioza". Jego reżyserem i współtwórcą scenariusza jest Cyprian T. Olencki. W głównych rolach wystąpili Weronika Książkiewicz, Mateusz Banasiuk oraz Mateusz Damięcki.

Marcin Mroczek i Marlena MuranowiczMroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana

Zobacz wideo Weronika Książkiewicz opowiada o swoim wypadku i zachowaniu policjantów

Książkiewicz i Wieniawa na premierze filmu "Furioza"

Weronika Książkiewicz w filmie "Furioza" gra policjantkę, która próbuje rozbić grupę przestępczą. Na premierze pojawiła się w zupełnie innym wydaniu niż na ekranie. Do roli nieprzejednanej śledczej o pseudonimie Dzika zafarbowano jej włosy na czarno i dorobiono tatuaże. Przed fotoreporterami wystąpiła delikatna blondynka w zwiewnej błękitnej sukience mini. Do tego założyła ciekawe czarno-białe szpilki.

Furioza - premiera filmuFurioza - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Towarzyszył jej Mateusz Banasiuk jak zwykle elegancko, w garniturze w kratkę. Aktor w filmie gra lekarza, który staje się policyjną wtyczką i musi zadenuncjować dawnego przyjaciela Goldena.

W roli Goldena widzowie zobaczą Mateusza Damięckiego, któremu na premierze "Furiozy" towarzyszyła żona, Paulina Andrzejewska. Na ściance pozowała w zjawiskowym pomarańczowym garniturze z szerokimi nogawkami, do którego dobrała różowe szpilki.

Również Janusz Chabior, który zagrał w filmie, pojawił się z żoną. Agata Wątróbska założyła na tę okazję klasyczną "małą czarną" i szpilki. Aktor zaś wystąpił w dość luźnej stylizacji. Miał na sobie tweedową marynarkę i podobne spodnie.

Również casualowy styl zaprezentowała Julia Wieniawa. Na ściance pojawiła się w swetrze, jeansach i czarnej kurtce. Do tego dobrała czarne botki na modnym w tym sezonie obcasie. Obok niej pozowała Iga Kreft w kolorowych spodniach przywołujących lata 70.

Uroczysta premiera filmu FuriozaUroczysta premiera filmu Furioza East News

Tss c.oInternauci byli w szoku kiedy zobaczyli jakie możliwości ma Photoshop

Na premierę "Furiozy" przybyła także Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą. Jak prezentowali się na ściance sprawdźcie w naszej galerii.

Znajdziecie tam również zdjęcia pozostałych aktorów.

Więcej o: