Depresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole w kształcie imbryków u Pazurów. Tak prezentują się kuchnie gwiazd

Zastanawialiście się, w jakiej przestrzeni gwiazdy przygotowują swoje ulubione potrawy? Kuchnia Małgorzaty Rozenek została okrzyknięta przez fanów "depresyjną", a wnętrze Pazurów zachwyciło kreatywnością i bajkowością. Sprawdźcie, jak urządziły swoją kuchnię inne wybrane polskie gwiazdy.

Jeśli interesują was wnętrza gwiazd, sprawdźcie główną stronę Gazeta.pl

Ida Nowakowska

kuchni Nowakowskiej dominują jasne kolory - Nowakowska ma białe fronty i kilka elementów z drewna, do tego przestrzeń nad blatem kuchennym wyłożono na ścianach kamieniem przypominającym marmur. Takie połączenie bardzo chętnie pojawia się we wnętrzach domów gwiazd - jest nowoczesne i praktyczne. Podobnie urządziła się m.in. Marta Wierzbicka, biel króluje też u Pazurów.

InstaStory Idy NowakowskiejInstaStory Idy Nowakowskiej instagram.com@idavictoria

InstaStory Idy NowakowskiejInstaStory Idy Nowakowskiej instagram.com@idavictoria

Zobacz wideo Majcher: Przeciętny Polak produkuje ponad 300 kg śmieci rocznie

Anna Wendzikowska

W kuchni Anny Wendzikowskiej tętni życie. Prezenterka lubi mieć wszystko pod ręką, a ilość rzeczy kontrastowana jest z bielą, która dominuje w pomieszczeniu. Wrażenie robi także duży piekarnik, z którego wychodzą smakowite wypieki dla całej rodziny. 

Anna Wendzikowska z córkamiAnna Wendzikowska z córkami Screen z Instagram.com/ aniawendzikowska

Anna Wendzikowska z córkamiAnna Wendzikowska z córkami Screen z Instagram.com/ aniawendzikowska

Edyta i Cezary Pazura

Pazurowie mogą pochwalić się niezwykle stylową i przytulną kuchnią. Nie brakuje w niej kreatywności i wyobraźni - żyrandol w kształcie imbryków wygląda zupełnie jak z bajki. Spójrzcie też na ta półkę zawieszoną nad siedziskiem gwiazd. 

Edyta Pazura pokazała kuchnięEdyta Pazura pokazała kuchnię Instagram/edyta_pazura

Małgorzata Rozenek

Kiedy Małgorzata Rozenek pokazała wystrój swojej kuchni, nie wszyscy jej obserwatorzy wpadli w zachwyt. Wielu z nich zarzuciła prezenterce, że wnętrze jest... depresyjne. Faktycznie, kuchnia "Perfekcyjnej" jest dosyć chłodna i oszczędna w kolorach.

Małgorzata Rozenek z synemMałgorzata Rozenek z synem Screen / Instagram / Małgorzata Rozenek

Julia Wieniawa

Na zdjęciach Wieniawy z Instagrama widzimy, jak w pełnej okazałości prezentuje się kuchnia gwiazdy. Wnętrze jest jasne i przestronne. Influencerka postawiła na beżowe i drewniane szafki. Po środku pomieszczenia znajduje się duża, biała wyspa, która równocześnie stanowi również przestrzeń do gotowania. Nie zabrakło złotego okapu, który kompletnie nie przypomina elementu wyposażenia kuchennego.

instagram.com/juliawieniawainstagram.com/juliawieniawa instagram.com/juliawieniawa

Która kuchnia podoba wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.