Marcin Prokop zaliczył wpadkę w "DDTVN". Nie wiedział, że ma włączony mikrofon i widzowie go słyszą. Próbował ratować sytuację

Marcin Prokop w wydaniu "Dzień Dobry TVN" zaliczył małą wpadkę. Prezenter próbował wybrnąć z całej sytuacji z humorem. Udało się?

Marcin Prokop jest doświadczonym dziennikarzem i prezenterem. Gospodarzem programu "Dzień Dobry TVN", u boku Doroty Wellman, jest od 2007 roku. Widzowie pokochali go również w roli prowadzącego "Mam talent", czy internetowego talk-show "Z tymi co się znają". Dziennikarz prowadził też liczne gale. W trakcie wieloletniej kariery Prokopowi zdarzyło się kilka wpadek, z których zawsze próbował wybrnąć z uśmiechem. Tym razem było podobnie. 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Marcin ProkopMarcin Prokop zaskoczył metamorfozą. Prezenter pokazał się w długich włosach. "O żesz!"

Marcin Prokop zaliczył wpadkę

Marcin Prokop i Dorota Wellman 20 lutego poprowadzili sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN". W studiu musiała panować nieodpowiednia temperatura, bo Marcin Prokop poprosił ekipę techniczną o to, by zajęli się klimatyzacją. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dziennikarz zrobił to w momencie, kiedy głos zabrała zaproszona do studia tatuatorka, Prokop nie miał zielonego pojęcia o tym, że realizator nie wyciszył jego mikrofonu, w efekcie widzowie usłyszeli jego prośbę:

Chłopaki, włączcie klimatyzację - powiedział Prokop.

Maria Prażuch-ProkopMaria Prażuch już 18 lat jest z Prokopem. Teraz mówi o wielkiej życiowej zmianie

Jak to bywa w przypadku programów na żywo, nic nie dało się już w tej sytuacji zrobić. Marcin Prokop postanowił jednak wybrnąć z owej wpadki z twarzą i posiłkować swoim poczuciem humoru. Kiedy więc wrócił na antenę, od razu odniósł się do sytuacji i zapowiadając nowy materiał zażartował:

Dobra, teraz włączcie tę klimatyzacje - śmiał się. 

Wpadka niewielka, ale przyznajemy - nie każdy umiałby wybrnąć z niej z takim wdziękiem, jak Marcin Prokop. Być może to właśnie ta rozbrajająca szczerość i poczucie humoru są kluczem do sukcesu prezentera. Bo kto inny z wpadek potrafiłby zrobić takie show?

Marcin Prokop, Dorota WellmanMarcin Prokop "każdą wpadkę potrafi obrócić w żart". Dowód? To wideo podbija sieć

Więcej o: