Tłumaczki języka migowego po raz kolejny skradły patriotyczne show TVP. Widzowie są nimi zachwyceni

Małgorzata Limanówka, Katarzyna Głozak i Mariola Kozłowska-Nowak pojawiły się w Telewizji Polskiej podczas środowej transmisji patriotycznego koncertu z Białegostoku. To właśnie one zrobiły największe wrażenie na widzach, tłumacząc pieśni na język migowy.

Małgorzata Limanówka, Katarzyna Głozak i Mariola Kozłowska-Nowak to tłumaczki języka migowego ze Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego. Kobiety pojawiły się na ekranie w czasie transmisji koncertu z okazji Święta Niepodległości i śmiało można powiedzieć, że przyćmiły wszystkich artystów.

Przypomnijmy, że panie miały już okazję skraść serca Polaków i podbić Internet za sprawą występu podczas sierpniowej transmisji koncertu na cześć Powstańców Warszawskich. Wtedy też wszyscy patrzyli w prawy dolny róg ekranu.

Zobacz też: TVP i Niezależna szukają polskości u Joe Bidena. Był spokrewniony z Mieszkiem I i docenia dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego?

Tłumaczki TVP skradły całe show

Obchodom Święta Niepodległości towarzyszył w Telewizji Polskiej koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Transmisję z patriotycznego wydarzenia bez publiczności można było obejrzeć w TVP1 i TVP Polonia. Koncert poprowadziła Małgorzata Tomaszewska u boku Michała Adamczyka. 

Wierzymy, że ten dzień jest bliski wszystkim Polakom, że my - cała polska wspólnota - możemy się w ten dzień zjednoczyć" - powiedziała prowadząca Małgorzata Tomaszewska.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny "Pytanie na śniadanie". Ekspert skrytykował na wizji polityków PiS. "Rząd sobie nie radzi"

Na scenie wystąpili między innymi Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Jan Pietrzak, Kamil Bednarek, Natalia Kukulska, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Tulia, Adam Stachowiak, Skubas, Lanberry, Sound'n'Grace, Alicja Węgorzewska, Aleksandra Gintrowska, Józefina i Krystyna Prońko. To jednak nie artyści wywarli największe wrażenie na widzach, a tłumaczki języka migowego, które skradły całe show. 

Tłumaczki wykonują swoją pracę z godnym podziwu oddaniem i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że Małgorzata Limanówka i Katarzyna Głozak ponownie podbijają Internet, a Polacy są zachwyceni ich występem. 

Więcej o: