"M jak miłość". Kolejna zmiana w obsadzie. 15-latka zagra 11-letnią Basię

Basia Rogowska z "M jak miłość" przejdzie ogromną przemianę. Wszystko za sprawą nowej aktorki, która wcieli się w rolę córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa).

W 1541 odcinku "M jak miłość" będziemy mieli okazję zobaczyć metamorfozę Basi Rogowskiej. W rolę córki Marysi i Artura wcieli się bowiem Karina Woźniak. Zastąpi ona swoją młodszą koleżankę Maję Wudkiewicz, która odeszła z planu " M jak miłość". 

"M jak miłość". Jak zmieni się Basia Rogowska?

Chociaż Karina Woźniak do obsady "M jak miłość" dołączyła już jakiś czas temu, to dopiero w 1541 odcinku odmieniona Basia Rogowska wróci do Grabiny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w niczym nie będzie ona przypominać córki Marysi i Artura. Przede wszystkim nowa Basia będzie zauważalnie starsza. To dlatego, że poprzednia odtwórczyni tej roli 12-letnia Maja Wudkiewicz była o trzy lata młodsza od Kariny Woźniak.To jednak nie wszystko! Metamorfozę przejdzie nie tylko wygląd Basi Rogowskiej, ale także jej charakter. Od teraz Marysia i Artur będą musieli sobie poradzić z wychowaniem swojej zbuntowanej nastoletniej córki.

"M jak miłość". Kim jest Karina Woźniak? 

15-letnia Karina Woźniak nie musi oswajać się z pracą na planie, ponieważ telewizyjny debiut ma już za sobą. Wcześniej wystąpiła w serialu "Lepsza połowa" jako Dusia, córka Joli (Iza Kuna) i Marka (Artur Żmijewski). Zagrała też gościnnie w 712 odcinku "Na dobre i na złe", gdzie wcieliła się w rolę Jaśki. Karina Woźniak jest także modelką. Na jej Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych.

 

Karina Woźniak to już trzecia aktorka, która wciela się w rolę Basi Rogowskiej. Pierwszą odtwórczynią tej roli (jeszcze przed Mają Wudkiewicz) była Diana Dudzińska, która grała Basię prawie od urodzenia. Zadebiutowała w tej roli w 697 odcinku "M jak miłość" w 2009 roku. Serialowa Marysia urodziła bowiem córkę w 694 odcinku programu.

Sprawdź: Modną odzież dla dziewczynek na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik
Więcej o: