Paulina Kosiniak-Kamysz jest w drugiej ciąży! Żona kandydata na prezydenta ogłosiła radosną nowinę w Dzień Matki

Nie ma dnia, by w polskich mediach nie pojawił się news na temat znanych pań, które albo urodziły, albo pochwaliły się ciążowymi krągłościami. W ostatnich miesiącach pociechy przywitało wiele gwiazd, ale tyle samo z nich rozwiązanie ma jeszcze przed sobą. W czerwcu trzecie dziecko urodzi Małgorzata Rozenek, a kilka miesięcy później Paulina Kosiniak-Kamysz.
Paulina Kosiniak-Kamysz Paulina Kosiniak-Kamysz screen Instagram / @ paulinakosiniak

Paulina Kosiniak-Kamysz

Dzień Matki to wyjątkowe święto. Dzieci dziękują swoim rodzicielkom za wychowanie i całą okazaną przez całe życie miłość. Żona kandydata na prezydenta, Paulina Kosiniak-Kamysz, uznała, że to idealny moment, by podzielić się z opinią publiczną radosną nowiną. Opublikowała na Instagramie zdjęcie córką Zofią i ogłosiła, że jest w ciąży:

Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyle szczęścia! A już wkrótce będzie go dwa razy więcej!

Gratulujemy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Fot. m_rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek urodzi trzeciego syna. Na świecie swoje pierwsze dziecko powita tym samym Radosław Majdan. Gwiazda TVN-u ma wyznaczony termin porodu na początek czerwca. Para przez ostatnie miesiące chętnie opowiadała o przebiegu ciąży i pokazywała piękne fotografie z zaokrąglonym brzuchem. Ponadto ostatnio paparazzi przyłapali małżeństwo w drodze na badanie kontrolne. Niektóre media twierdzą, że to ostatnie zdjęcia "z ukrycia" Rozenek przed rozwiązaniem.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan screen Instagram / @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Kilka tygodni temu radosną nowiną podzieliła się z fanami Barbara Kurdej-Szatan. Choć media i internauci od dłuższego czasu podejrzewali, że aktorka jest w ciąży, ona dzięki przymusowej izolacji ukrywała to w tajemnicy dokąd tylko mogła. Tuż przed powrotem do Warszawy gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. Gratulacjom nie było końca. Na ten moment małżeństwo Szatanów jeszcze nie zdradziło, czy ich córka Hania będzie miała brata, czy siostrę.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jakie ma ciążowe zachcianki. Każda mama ją zrozumie. ''Też tak miałam''

Maffashion Maffashion Instagram/maffashion_official

Maffashion

Maffashion wprawdzie nie poinformowała publicznie o swojej ciąży, jednak nigdzie nie zaprzeczyła, że w niej nie jest. Ostatnio udzieliła wywiadu Plotkowi i wyznała, że w Polsce mamy prawdziwe "baby boom". Czekamy z niecierpliwością na piękne zdjęcie z ciążowymi krągłościami.

Lara Gessler Lara Gessler instagram/lara_gessler

Lara Gessler

Za kilka miesięcy mamą zostanie także Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki nie chce opowiadać w mediach o ciąży, jednakże na jej instagramowym koncie nie brakuje zdjęć z ciążowym brzuchem.

Robert Lewandowski z rodziną Robert Lewandowski z rodziną screen Instagram / _rl9

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska należy z kolei do grona pań, które rozwiązanie mają już za sobą. Na początku maja trenerka powitała na świecie drugą córkę, Laurę. Żona "Lewego" przyznała, że ciąża przebiegła bardzo sprawnie i szybko wróciła z maleństwem do domu. Swoje pociechy powitały na świecie w tym roku już m.in Katarzyna Glinka, Katarzyna Ankudowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.