Wiosenna Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zmierzają do lekarza. Gwiazda postawiła na króciutką sukienkę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali przyłapani przez paparazzi w drodze do lekarza. "Perfekcyjna" postawiła na bardzo wiosenną stylizację.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już za kilkanaście dni przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazdorska para starała się o nie przez prawie trzy lata, więc ich radość jest prawdopodobnie nie do opisania. Mimo ostatnich wydarzeń związanych z emisją reportażu "Nic się nie stało", starają się unikać stresów. W piątek wybrali się lekarza. Natknęli się na paparazzi.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży: "Jem cały czas"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan idą do lekarza

Gwiazda TVN-u i były piłkarz zostali przyłapani ostatnio przez paparazzi w drodze na wizytę kontrolną. Małgonia miała na sobie krótką sukienkę w niebieskie kwiatki, a Radzio zdecydował się tego dnia na założenie dżinsu. Stylowa para zadbała o każdy szczegół stylizacji i postawiła nawet na maseczki pod kolor swojej odzieży.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Plotek Exclusive

To być może ostatnie zdjęcia Rozenek przed porodem. Gwiazda ma bowiem wyznaczony termin na początek czerwca.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek pokazała pokój dziecka! Jest luksusowo, ale fanów nie przekonuje. "Stylowo, ale trochę jak w szpitalu"

Małgorzata Rozenek - życie prywatne

"Perfekcyjna" już niedługo powita na świecie trzecie dziecko. Już jakiś czas temu poinformowała, że urodzi syna. Razem z Radosławem, który dopiero zostanie tatą, wybrała już imię dla chłopca. Rozenek będzie mogła liczyć na wsparcie przy wychowywaniu malucha nie tylko ze strony męża, ale i nastoletnich synów. Małgorzata została bowiem mamą już czternaście lat temu - wtedy właśnie na świat przyszedł Stanisław. Cztery lata później urodziła Tadeusza. Obaj są synami drugiego męża Małgoni, Jacka Rozenka.