RANKING: Modowe wpadki miesiąca

Zobacz, kto powinien udać się na stylizacyjne pogotowie.

MIEJSCE 10 - IWONA WĘGROWSKA

Iwona Węgrowska w tym miesiącu jakby przeszła delikatną przemianę. Jednak ta kreacja - chociaż nie chcielibyśmy nadużywać tego słowa - nadal nie olśniewa. Ciężkie buty i dziwny koafiur wokół dekoltu nas nie przekonują. Nie jest tak źle, by trafić na wyższe miejsce w rankingu.

MIEJSCE 9 - PAULINA CHYLEWSKA

Chylewska postawiła na coś a la zasłona. I zgodnie z nazwą, zasłoniła całą swoją znakomitą figurę i piękne nogi. A szkoda. Buraczkowy kolor, mnogość tkaniny i przedziwna ozdoba na ramieniu złożyły się na fatalny efekt.

MIEJSCE 8 - ANDRZEJ MŁYNARCZYK

Wielokrotnie podkreślaliśmy w naszych rankingach, że modowa ignorancja wśród sławnych panów jest absolutnie porażająca. Oto kolejny przykład. Połączenie granatowego z czarnym to całkiem modne połączenie, ale kilka sezonów temu. Brudne buty z kolei nigdy nie były modne. Życzymy większej odwagi w doborze stroju. A do wszystkich panów apelujemy o większą staranność. Wielka "DWÓJA" z jeszcze większymi minusem.

MIEJSCE 7 - ANNA POPEK

To już weteranka naszego rankingu. Anna Popek jest mistrzynią złego dobierania strojów. Tutaj nie było, tak źle więc tylko miejsce 7., ale nie było też tak dobrze, by całkiem z rankingu wypaść. Za dużo pasków, niezbyt ładna kreacja. Bronią się jedynie czarne buty w połączeniu z czarnymi rajstopami.

MIEJSCE 6 - IZA MIKO

Gdy zobaczyliśmy tę kreację, chcieliśmy uciekać gdzie pieprz rośnie. Ale w końcu postanowiliśmy stawić czoła wyzwaniu. Iza Miko przesadziła. Wygląda w tej kreacji jak skrzyżowanie 8 latki z cyrkową girlaską. Połączenie spodni i sukienki może i jest modne, ale do zabawy w remizie, a nie na hollywoodzki czerwony dywan.

MIEJSCE 5 - MAJKA JEŻOWSKA

W zasadzie to nie jest dla nikogo niespodzianka. Majka Jeżowska zawsze wyglądała mówiąc "estradowo". Tyle, że ta estradowość ulokowała się gdzieś pomiędzy bazarem w Rio De Janeiro a papugą. Po co te pióra?!

MIEJSCE 4 - MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA I PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Załamujemy ręce. Tę stylizację obojga można określić jako "dużo za dużo". Szaro-burość poraża, ilość faktur i materiałów jest nie do opisania. Dlatego machamy na to wszystko ręką. Królikowscy rzadko pojawią się na salonach więc niech im będzie.

MIEJSCE 3 - ANNA POPEK (ZNOWU)

I znów nasza ulubienica rankingowa. Na tej imprezie obowiązywał dress-code w stylu lat 50. W tej stylizacji jak widać podjęto próbę wprowadzenia tego w czyn. Gorset mimo że poraża mnogością ozdób, to jednak nie jest taki straszny. Błąd polega na dobraniu do tej stylizacji zbyt luźnej spódnicy. W stylizacji na lata 50. spódnica powinna być bardziej rozbudowana. Do tego niezbyt delikatne szpilki i wyszła jak zwykle porażka.

MIEJSCE 2 - EWELINA FLINTA

Ewelina Flinta na tej samej imprezie. Niestety "lata 50" wzięła chyba zbyt dosłownie, bo ten płaszczyk lub cokolwiek to jest wygląda jakby z tego okresu właśnie pochodził. Ale był ktoś lepszy, tzn. gorszy...

MIEJSCE 1 - MAŁGORZATA POTOCKA

Oto wielbicielka czerwonego, Małgorzata Potocka. Czerwona torba, czerwone buty. Jej stylizacje przyprawiając nas o zawał serca przeszły do modowego archiwum Plotka na poczesnym miejscu. Jak widać dwie imprezy, jedna sukienka. Dwie imprezy, jedna torba. Stylizacje Małgorzaty Potockiej, to absolutna PORAŻKA TEGO SEZONU.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.