Paulina Chylewska

Paulina Chylewska

Paulina Chylewska jest polską prezenterką telewizyjną i dziennikarką. Współpracuje z telewizją TVP. Prowadziła studia sportowe podczas Igrzysk Olimpijskich oraz „Sport” emitowany po głównym wydaniu „Wiadomości”. Od marca 2017 roku występowała w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Imię i nazwisko: Paulina Chylewska
Data urodzenia: 15 października 1978
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Zawód: dziennikarka, prezenterka telewizyjna
Facebook: facebook.com/pages/Paulina-Chylewska/
Instagram: @chylewska

Paulina Chylewska – kariera

Dziennikarka od samego początku, czyli od roku 1996, jest związana z Telewizją Polską. Początkowo prowadziła program młodzieżowy nadawany w bydgoskiej TVP. Później prowadziła program „Rower Błażeja”, który był emitowany w ogólnopolskiej stacji. Kolejnym etapem kariery Chylewskiej była praca w redakcji sportowej, gdzie prezentowała serwisy sportowe. Prowadziła między innymi studio sportowe podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku, Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku, Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku, Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku i Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Prowadziła również „Sportowy Express” i „Sport” emitowany po głównym wydaniu programu informacyjnego „Wiadomości”. Od 2006 do 2013 roku prowadziła program śniadaniowy „Kawa czy herbata?”.

Paulina Chylewska – życie prywatne i udział w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Paulina Chylewska wzięła ślub w 2002 roku. Jej mężem został Marcin Feddek, dziennikarz sportowy współpracujący z telewizją Polsat. Para ma dwie córki: starszą Lenę i młodszą Ninę. Od 3 marca 2017 można było oglądać dziennikarkę w nieco innej roli – Paulina Chylewska wzięła udział w siódmej edycji programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Partnerem dziennikarki na parkiecie był Jacek Jeschke. Jak doniosły niektóre serwisy internetowe, Chylewska dostała od TVP zgodę na udział w programie rozrywkowym, ale w czasie rywalizacji w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” nie będzie występowała w TVP.

paulina chylewska

Więcej o:

paulina chylewska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.