Paulina Chylewska pożegnała się z TVP po 21 latach. "To nie była łatwa decyzja". Zdradza powód odejścia

Paulina Chylewska pożegnała się z TVP po 21 latach, bo dostała inną "dobrą propozycję zawodową". Od miesięcy spekuluje się, że dziennikarka prowadzi rozmowy z Polsatem.

W czwartek ta informacja wywołała spore poruszenie: Paulina Chylewska po ponad dwóch dekadach współpracy z TVP pożegnała się ze stacją. Dziennikarka potwierdziła informację na swoim Facebooku:

Po ponad 20 latach (rany, jak to brzmi) podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. DZIĘKUJĘ wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze - dzięki Wam dziś mogę o sobie mówić "dziennikarz"! DZIĘKUJĘ widzom za wsparcie, miłe słowa i obecność przez te wszystkie lata. DZIĘKUJĘ moim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - za cieszenie się ze mną z sukcesów i dzielne znoszenie porażek! To nie koniec! To dopiero początek! Przede mną nowe zawodowe wyzwania!

Więcej na temat swojego odejścia Chylewska zdradziła w rozmowie z "Faktem".

To nie była łatwa decyzja, bo noszę w sercu różne sentymenty związane z Telewizją Polską. Ale akurat z moimi myślami o zmianie pracy zbiegła się dobra propozycja zawodowa. W nowym kanale będę się zajmować tym, czym do tej pory - powiedziała dziennikarka w rozmowie z tabloidem.

Choć nie wyjawiła, kto będzie jej nowym pracodawcą, to od miesięcy spekuluje się, że ma przejść do Polsatu. Pierwsze plotki pojawiły się po jej udziale w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami", co miało nie spodobać się władzom Telewizji Publicznej. Ile w tym prawdy, przekonamy się za jakiś czas, bo póki co Chylewska idzie na zasłużony urlop.

Na razie czeka mnie urlop, którego nie mogę się doczekać. Wyjeżdżam do Skandynawii. Chcę być teraz dla siebie i dla rodziny. To czas na wywietrzenie głowy. I na tym się skupiam – powiedziała "Faktowi".

WJ

Więcej o:
Komentarze (72)
Paulina Chylewska pożegnała się z TVP po 21 latach. "To nie była łatwa decyzja". Zdradza powód odejścia
Zaloguj się
 • Gość: rower kolodzieja

  Oceniono 90 razy 62

  Prezenterka, nie dziennikarz.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 78 razy 36

  Zawsze się jakiś "Tumanowicz" znajdzie na jej miejsce... Tradycyja kolaborowania z okupantem jest w narodzie mocno rozwinięta

 • ewulka987

  Oceniono 73 razy 35

  Trolle pisowskie w natarciu. Nie mogą zrozumieć,że w TVPiS nikt ze starej gwardii nie chce zostawać, by się nie kompromitować. U J.Kurskiego pracować to wstyd.

 • gapcio2010

  Oceniono 61 razy 27

  Powoli odchodzą z TVP sami najlepsi. Zostaną tylko takie Holeckie, Klaudiusze Popłuczyny i inne "nowe odkrycia dobrej zmiany", których nie daje się ani oglądać ani słuchać. Zaleje nas do końca disco polo dziennikarstwa- hołubione przez prymitywnego prezesa

 • joankb

  Oceniono 84 razy 22

  Jakżeż oni są sobą zajęci, przejęci.
  Jest mi absolutnie obojętne gdzie będzie pracowała pani Chylewska. Takie samo nic jak dziesiątki innych.

 • Gość: pdl

  Oceniono 22 razy 16

  Olimpiada w Londynie, i siatkarskie studio, ktore prowadzila, na kazdym kroku bilo w oczy i uszy ze ta pani nie ma nawet bladego pojecia o tym sporcie ani o kadrze, wszystko co mowila to uslyszala chyba plotki od sasiada ktorego spotkala przed klatka wychodzac do pracy. Relacja z Kasiny Wielkiej, Wisly, tylko szczezenie zebow i przekladanie kartek na biurku - tego nie da sie zapomniec nawet przez 40 lat.

 • Gość: tonic

  Oceniono 23 razy 13

  Tyle kasy którą ta niby dziennikarka zdoiła z TVwystarczy jej na wieki nie pracując-już

 • wd_40

  Oceniono 29 razy 9

  Ona nie jest dziennikarką tylko prezenterką w dodatku bez jakichś szczególnych predyspozycji i talentu jakich 90 procent w tv vide pogodynki srynki, a i jej przydupas chyba w polsacie już dawno się udziela. Niepozdrawiam słojów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX