Paulina Chylewska dodała zdjęcie z Colinem Farrellem. Wpadła na niego przypadkiem. "Człowiek zmoknięty i potargany"

Paulina Chylewska wybrała się z rodziną do Nowego Jorku. Prezenterka w jednej z popularnych kawiarni spotkała hollywoodzką gwiazdę.

Paulina Chylewska kilka lat temu rozpoczęła współpracę z Polsatem w roli prezenterki sportowej. Dziennikarka jest jednak także aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 13 tysięcy obserwatorów, a Chylewska chętnie zdaje tam relacje z rodzinnych wypadów. Tym razem wybrała się do Nowego Jorku. Nie przewidziała jednak, że w Stanach Zjednoczonych czeka ją spotkanie z Colinem Farrellem. Nie była na to gotowa.

Zobacz wideo Aktorzy drastycznie modyfikują swoje ciała do roli, czyli niezwykłe przemiany w kinie [Popkultura]

Paulina Chylewska wpadła w Nowym Jorku na Colina Farrella. Zamieściła pamiątkowe zdjęcie

Paulina Chylewska zaskoczyła obserwatorów wspólnym zdjęciem z Colinem Farrellem. Prezenterka Polsatu przyznała, że aktora spotkała przypadkiem. Nie była zatem specjalnie przygotowana na taką okazję. Choć na zdjęciu prezentuje się świetnie i promiennie się uśmiecha, zmartwiła się, że do kawiarni weszła nieuczesana i przemoczona. Nie przeszkodziło jej to jednak w tym, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie. 

Takie rzeczy tylko w Nowym Jorku. Wchodzi człowiek do Starbucksa (zmoknięty i potargany), a tam... - napisała Paulina Chylewska na Instagramie.

Colin Farrell, Paulina ChylewskaColin Farrell, Paulina Chylewska Fot. Instagram.com/chylewska

Colin Farrell na tegoroczną galę oscarową zabrał Henry'ego Tadeusza

Colin Farrell jest Irlandczykiem, ale udało mu się zrobić karierę w Hollywood. Widzowie doskonale kojarzą go z ról w takich filmach jak "Telefon", "Aleksander", "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", "Batman" czy serialu "Detektyw". Na planie filmu "Ondine" poznał Alicję Bachledę-Curuś. Między aktorską parą nawiązał się płomienny romans, a o ich relacji pisały nie tylko polskie, ale także zagraniczne media. W 2009 roku na świat przyszedł ich syn Henry Tadeusz. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. W tym roku Colin Farrell otrzymał pierwszą oscarową nominację - Amerykańska Akademia Filmowa doceniła jego kreację w filmie "Duchy Inisherin". Na szampański dywan postanowił zabrać syna. Henry Tadeusz skradł uwagę fotoreporterów, a jego obecność została odnotowana przez światowe media. Niewykluczone, że syn Colina i Alicji pójdzie w ślady znanych rodziców i też będzie próbował zrobić karierę w aktorstwie. 

Colin Farrell, Henry TadeuszColin Farrell, Henry Tadeusz Fot. East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.