Tabloid: Karolina Szostak zawieszona na trzy miesiące. Zastąpić ją ma Paulina Chylewska. Mamy komentarz dziennikarki

Dzisiejsza prasa donosi, że Paulina Chylewska zajmie miejsce Karoliny Szostak w Polsacie Sport. Dodzwoniliśmy się do dziennikarki TVP i zweryfikowaliśmy te informacje.

W ostatnim czasie media rozpisują się na temat rzekomego zwolnienia Karoliny Szostak z telewizji Polsat Sport. Media donoszą, że stacja wysłała ją na "przymusowy urlop", a w prowadzeniu serwisu sportowego zastąpi ją... dziennikarka TVP, Paulina Chylewska.

Paulina dostała propozycję i teraz szefostwo czeka na jej ruch. W telewizji jest ogromna rywalizacja, a już zwłaszcza w środowisku prezenterów. Jeśli Paulina zdecyduje się przejść do Polsatu, to na pewno Karolina poczuje się zagrożona. Do tej pory królowa była tylko jedna - czytamy w "Super Expressie" relację osoby pracującej w stacji.

Jaka jest prawda? W rozmowie z Plotek.pl Chylewska stanowczo zaprzecza doniesieniom, jakoby miała przejść do konkurencji.

Też to przed chwilą przeczytałam. Zadzwonił do mnie z taką informacją mój mąż. Nie dostałam takiej propozycji – śmieje się z tych informacji Paulina Chylewska.

Szostak od kiedy schudła, często pokazuje się na różnego rodzaju celebryckich imprezach. Jednak w pracy... rzeczywiście jej nie widać. Od kilku dobrych tygodni nie pojawiła się ani razu na antenie Polsatu.

Na pytanie czy Karolina Szostak nadal przebywa na urlopie, rzecznik prasowy Polsatu Sport, Tomasz Matwiejczuk, nie potrafił odpowiedzieć.

Nie wiem, czy jest jeszcze na urlopie. A kiedy będzie na wizji? Też nie mam pojęcia. Będzie wtedy, kiedy kierownictwo redakcji wpisze ją w grafik. Na ten moment Karolina jest naszym pracownikiem i zakładam, że będzie - wyznał Matwiejczuk.

Hmm... Pozostaje czekać na ciąg dalszy wydarzeń.

Karolina Szostak: Nigdy nie będę chuda. Do diety zmotywowało ją coś innego. "Czułam, że..."

MM

Kogo darzycie większą sympatią?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.