Diogo Jota spełniał się jako piłkarz Liverpoolu i reprezentant Portugalii. Kilka dni przed tragiczną podróżą autem do Wielkiej Brytanii wziął ślub z miłością życia. Osierocił ponadto trójkę dzieci. Wskutek wypadku zginął nie tylko piłkarz, ale i jego brat Andre Silva. Świat sportu opłakuje tę tragedię, którą skomentował sam Cristiano Ronaldo. "To jest bez sensu. Przed chwilą byliśmy razem w drużynie narodowej, przed chwilą się ożeniłeś. Rodzinie, żonie i dzieciom składam kondolencje i życzę im wiele siły. Wiem, że zawsze będziesz z nimi. Spoczywajcie w pokoju Diogo i Andre. Będziemy za wami tęsknić" - napisał gwiazdor. Co wiadomo na temat dramatu?
Służby poinformowały o tym, że kierowca lamborghini znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.Miała ona wynosić 120 km/h w chwili, gdy auto wypadło z drogi. Jeszcze wcześniej mówiono, że bracia zginęli po tym, jak pękła opona w aucie i wszystko pokryło się ogniem. Co więcej mówią służby? "Trwają prace nad raportem ekspertów i jego finalizacją" - podaje Daily Mail. Śledczy badają teraz ślad pozostawiony przez jedno z kół auta. "Wszystko wskazuje na to, że na tym odcinku autostrady może dojść do znacznego przekroczenia prędkości dozwolonej" - doprecyzowano. Wspomniano także o znanym piłkarzu. "Wszystkie przeprowadzone na chwilę obecną testy wskazują, że kierowcą pojazdu, który spowodował wypadek, był Diogo Jota" - czytamy. Ekspert Javier Lopez Delgado dodaje, że jednym z czynników tragedii była także nierówna nawierzchnia. To nie wszystko, co przekazał. "Gdyby jechali z prędkością 55 mil na godzinę [to około 88 km/h - red.], prawdopodobnie nie zginęliby" - zaznaczył. Czekamy na oficjalne informacje w sprawie.
O tragicznym wypadku słyszał już cały świat. W żałobie pogrążeni są bliscy zmarłych oraz przyjaciele. O dramacie słyszał nawet książę William, który podzielił się refleksją na Instagramie. "Jako członek rodziny piłkarskiej jestem bardzo zdruzgotany doniesieniami o śmierci Diogo Joty i jego brata. Łączymy się w bólu z jego rodziną, przyjaciółmi oraz wszystkimi, którzy go znali" - przeczytaliśmy.
Niebywała sytuacja na konkursie miss. Nagle uczestniczce wypadły zęby
Mafia otworzyła drzwi do kariery. Legenda polskiej muzyki. Liczba przebojów imponuje do dziś
Późnym wieczorem pojawiły się urocze kadry. Tak Lewandowscy świętowali po meczu
Mlynkova zdradziła, co mówią o Polsce zagranicą. Takie słowa od obcokrajowców
42-letni aktor chce poddać się eutanazji. "Straciłem wszystko, co stanowi o godności ludzkiego życia"
Tiger Woods aresztowany. Miał prowadzić samochód pod wpływem środków odurzających
Kalczyńska odeszła z TVP, a teraz takie wieści. Już wiadomo, do której stacji przechodzi
Kubicka pojechała na stację i nagrała film. Jej reakcja na wysokie ceny paliw to hit
Taką diagnozę usłyszała Steczkowska lata temu. Potem zdarzyło się coś niewiarygodnego