Więcej o związkach gwiazd przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl.
Bogusław Linda zadebiutował zdjęciem z Lidią Popiel na Instagramie. Choć pierwszy post na jego koncie pojawił się we wrześniu ubiegłego roku, a w sumie wrzucił ich zaledwie kilka, tym razem zdecydował się uwiecznić moment kolacji z żoną. W nadarzyńskiej restauracji (woj. mazowieckie) delektowali się smakołykami, a całość zapijali białym winem. Potem przyszedł czas na deser i kolorowego szota.
Bogusław Linda i Lidia Popiel sporadycznie pojawiają się na ściankach i rzadko udzielają wywiadów. Choć przed laty mało kto wróżył, że będą za sobą, bo aktor słynął z zamiłowania do kobiet, ich wypowiedzi na temat relacji świadczą, że obecnie nie wyobrażają sobie życie bez siebie. On mówił o niej:
Jak spotkałem Lidkę, kobietę mojego życia, to odtąd ona już była najważniejsza - wyznał w 2015 roku w książce Magdy Umer "Zły chłopiec".
Ona z kolei ceni w nim to, że w towarzystwie lubi się popisać, czarować, a w domu "nie ma odgrywania ról":
Uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem. (...) Bogusław Linda prywatnie i Bogusław Linda w kinie to wprawdzie nie są dwie różne osoby, ale w domu nie ma odgrywania ról - wyznała Popiel w rozmowie z Onetem.
Widać, że ich związek jest pełen przestrzeni, bo każde rozumie swoje potrzeby. Lubią jednak spędzać ze sobą czas i doceniają takie chwile, o czym świadczy najnowsze zdjęcie Lindy na Instagramie.
Na eleganckie ujęcie zakochanych zareagowali fani:
I to jest prawdziwa miłość.
Pięknie państwo wyglądacie.
Cudowne państwo wyglądają, pani Lidia jak zawsze piękna - pisali im.
W zupełności się zgadzamy.
Zobacz też: Bogusław Linda lubi sprawiać Lidii Popiel nietypowe prezenty. "Są nadzwyczajne"
Miller poddała się liftingowi tygrysiemu. Gojdź grzmi o "głupim trendzie" i mówi o konsekwencjach
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
W środę Maja Bohosiewicz pokazała wiadomość od Sandry Kubickiej. Naprawdę takie słowa padły
Hakiel stwierdził, że Cichopek jest "pusta". Serowska zareagowała. "To jest naprawdę nic"
Szyc do nowej roli musiał zrzucić ponad 15 kg. Zdradził, czego nie mógł jeść przez osiem miesięcy
Łzy w "Królowej przetrwania". Serowska przed wyjazdem pokłóciła się z Hakielem. Było też o Cichopek
Co łączy Dodę i Łukasza Litewkę? Reakcja gwiazdy po pytaniu o polityka to hit
Ekspert o pierścionku zaręczynowym Sabalenki. Takie ma zdanie
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała