Po dwuletniej przerwie powrócił plebiscyt MocArtów. Tegoroczna edycja związana jest z 20-leciem rozgłośni RMF Classic. Słuchacze mogli zgłaszać swoich kandydatów w czterech kategoriach. Na gali zorganizowanej w restauracji "Concept 13" w domu handlowym Vitkac w Warszawie pojawiło się sporo rodzimych celebrytów. Wypatrzyliśmy m.in. Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak, Artura Żmijewskiego z żoną, Agnieszkę Kaczorowską, Ewą Wachowicz i Halinę Mlynkovą. Przyjrzeliśmy się bliżej wybranym stylizacjom.
Halina Mlynkova pokazała się w bardzo modnym garniturze z krótką marynarką. Nie jest to jednak dobra stylizacja. Wszystkiego jest tutaj za dużo. Buty mają zbyt intensywny kolor, top z golfem optycznie bardzo skraca szyję, a szeroki pasek ma się nijak do całości. W tym przypadku mniej znaczyłoby więcej. Szkoda.
Agnieszka Kaczorowska wyraźnie poczuła wiosnę i wskoczyła w różowy garnitur. Niecodzienny fason świetnie podkreślił sylwetkę aktorki i sprawdził się doskonale. Sandałki z kwadratowym czubkiem dodały pikanterii całej stylizacji.
Ewa Wachowicz postawiła na czarno-białą klasykę. Restauratorka mimo klasycznego zestawienia nie prezentowała się najlepiej. Na minus trzeba odnotować masywne buty, które zupełnie się tutaj nie sprawdziły. Wystarczyło zamienić je na ponadczasowe szpilki i od razu byłoby lepiej.
Więcej zdjęć z gali rozdania MocArtów 2022 znajdziesz w galerii na górze strony.
Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!
Kultura napiwków dzieli Polaków. Krzan mówi wprost, jaką kwotę zostawia obsłudze
Laskowska komentuje aferę wokół "Ambasadorów Pamięci Powstania". "Mam przepraszać za piękno?"
Wykształcenie Edwarda Miszczaka może zaskoczyć. Nie ma nic wspólnego z mediami
Skandaliczne zachowanie Skolima w towarzystwie dzieci. Jeżowska nie wytrzymała
Taki majątek ma Alicja Bachleda-Curuś. Kwota zwala z nóg
Krzan dosadnie o medycynie estetycznej. "Boję tego, że za jakiś czas będziemy mieć po prostu..."
Lewandowska natrafiła na pierwszy problem w Chicago. "To niemałe wyzwanie"
Drzyzga zamieniła Warszawę na taki azyl. Wystarczy spojrzeć, co ma tuż za oknem. "Czuję się wolna"
Hyży komentuje decyzję Nawrockiego. "Żłobek już nie może, a rodzic?"