Krystian Wieczorek wyrwał się z żoną na ściankę. Rzadki widok. Patrzymy na Kurdej-Szatan. Klasa

W piątek 27 października premierę miał spektakl "Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków". Widowisko zgromadziło tłum polskich gwiazd. Zobaczcie, jak prezentowały się na ściance.

W piątek 27 października polskie gwiazdy tłumnie pojawiły się w warszawskiej Scenie Relax na premierze spektaklu zatytułowanego "Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków". Reżyserem jest Michał Paszczyk znany z kabaretu Paranienormalni. W główne role wcielają się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan oraz Michał Piróg. Na ściance pozowali jednak także Krystian Wieczorek z żoną Marią, Izabela Trojanowska i Grażyna Wolszczak.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wydała kilka tysięcy na ubrania. Co kupiła?

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu. Kurdej-Szatan z mężem jak yin i yang. Wieczorek z żoną mniej formalnie

Zarówno Barbara Kurdej-Szatan, jak i Rafał Szatan wystąpili w spektaklu "Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków". Małżonkowie postanowili założyć na premierę kontrastujące kreacje. Oboje postawili na eleganckie garnitury. Aktorka zaprezentowała się w odcieniach bieli, jej mąż natomiast zdecydował się na czerń. Celebrytka uzupełniła stylizację monochromatycznymi dodatkami oraz wyrazistym makijażem. Uwagę zwracały okazałe kolczyki oraz sporych rozmiarów naszyjnik. Para świetnie bawiła się na ściance, dzierżąc w dłoniach dwa miecze, które jednoznacznie nasuwają skojarzenie z występującymi w tytule Krzyżakami.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPiF

Krystian Wieczorek z żoną, Marią Szafirską zdecydowali się natomiast na znacznie mniej formalne kreacje. Aktor założył dżinsy oraz koszulę w błękitne pasy, na którą narzucił granatową marynarkę. Jego wybranka również postawił na dżins. Spódnicę wykonaną z tego materiału zestawiła z luźną bluzką we wzory. Torba z frędzlami oraz zamszowe kozaki nadały stylizacji charakteru boho. W teatrze pojawiła się także Grażyna Wolszczak. Kreacja aktorki wyróżniała się na tle innych. Gwiazda "Na Wspólnej" również postawiła na garnitur. Komplet składał się z szerokich spodni w prążki oraz bardzo modnej ostatnio krótkiej marynarki. Pod spód artystka założyła oryginalny T-shirt z nadrukiem kodu kreskowego. Delikatna biżuteria oraz sportowe buty sprawiły, że stylizacja nabrała modowego sznytu. Więcej zdjęć z premiery spektaklu znajdziecie w naszej galerii.

Krystian Wieczorek i Maria SzafirskaKrystian Wieczorek i Maria Szafirska KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA