Danuta Martyniuk słodzi Izabeli Trojanowskiej. Sam cukier. Zapomniała, co wokalistka mówiła o Zenku?

Danuta Martyniuk zachwycała się ostatnio nowymi zdjęciami Izabeli Trojanowskiej. Jeszcze niedawno wokalistka krytycznie wypowiadała się na temat muzyki wykonywanej przez jej męża.

Danuta Martyniuk przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Udało jej się schudnąć kilkanaście kilogramów. Żona króla disco polo otwarcie przyznaje się też do korzystania z medycyny estetycznej. Zapowiedziała już kolejne zabiegi. Okazuje się, że ukochana Zenka Martyniuka potrafi też docenić urodę innych kobiet. Ostatnio skomplementowała Izabelę Trojanowską. Piosenkarka z kolei jakiś czas temu niezbyt pochlebnie wypowiedziała się o jej mężu.

Zobacz wideo Izabela Trojanowska i Zenon Martyniuk zaśpiewają w duecie? Piosenkarka nie jest zachwycona taką wizją. "Nie nadaję się do tego rodzaju muzyki"

Danuta Martyniuk komplementuje Izabelę Trojanowskiej. Zapomniała, co wokalistka mówiła o Zenku?

Izabela Trojanowska jest jedną z gwiazd nowego programu "Rytmy Dwójki". Artystka zachęcała fanów do obejrzenia odcinka, publikując fotografię, na której towarzyszy jej Tomson z zespołu Afromental. Gwiazda zachęciła też fanów do zgadywania, który ze swoich hitów wykona. "To już dziś. "Rytmy Dwójki" w TVP 2 o 22.05. Miałam okazję zaśpiewać jeden ze swoich przebojów (na który stawiacie?) oraz spotkać tak sympatycznych artystów jak Tomson" - napisała w poście.

Większość komentujących usiłowała odgadnąć, jaką piosenkę zaśpiewa Trojanowska. Niektórzy skupili się jednak na komentowaniu jej urody. W tej drugiej grupie znalazła się Danuta Martyniuk. "Pięknie wyglądasz" - napisała żona króla disco polo, dodając emotkę serduszka. Ukochana Zenka zapomniała chyba, co jakiś czas temu wokalistka powiedziała na temat jej męża. Zapytana o potencjalny duet z autorem hitu "Przez twe oczy zielone" artystka wybuchła śmiechem, a późnij stwierdziła, że nie ma takiej możliwości. - To nie jest mój świat - podsumowała. Możliwe też, że Danuta Martyniuk nie chowa po prostu urazy.

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk KAPiF.pl / KAPIF.plDanuta Martyniuk rozważa powrót do pracy? "Zawsze czułam w sobie chęć niesienia pomocy"

Danuta Martyniuk jest z wykształcenia pielęgniarką. Jakiś czas temu żona piosenkarza disco polo wyznała, że chciałaby, aby przedstawiciele tego zawodu mieli prawo do wcześniejszej emerytury. - Ja uważam, że pielęgniarki, tak jak policjanci, powinny przechodzić wcześniej na emeryturę. Tak po 15 latach na emeryturę, bo to jest najcięższy zawód, jaki jest w Polsce - stwierdziła w wywiadzie dla serwisu Pomponik. Okazało się także, że rozważa ponowne podjęcie pracy. - Coraz częściej myślę, żeby za jakiś czas wrócić do zawodu pielęgniarki. Zawsze czułam w sobie chęć niesienia pomocy innym ludziom i jak pracowałam zawodowo, czułam satysfakcję - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.