Mamy polskiego sobowtóra księcia Williama ! Paweł Rozen z Warszawy został wybrany przez linie lotnicze easyJet, które zorganizowały konkurs na sobowtóra księcia Williama. To jeszcze nie koniec rywalizacji. Paweł ma jeszcze do pokonania dwudziestu rywali z innych krajów. Zwycięzca będzie mógł przez rok podróżować liniami easyJet za darmo.
Paweł już otrzymał ciekawą nagrodę. Aktualnie bawi się w Londynie i pozostanie tam do czasu odbycia się najbardziej lanserskiej imprezy tego sezonu - ślubu księcia Williama i Kate Middleton .
Często mówiono mi, że jestem podobny do księcia Williama, zwłaszcza po ogłoszeniu informacji o jego zaręczynach z Kate. Jestem podekscytowany faktem uznania mnie za jednego z najbardziej podobnych do księcia mężczyzn w Europie. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam innych finalistów konkursu - nie wspominając o możliwości bycia w Londynie w tym samym czasie, kiedy będzie odbywał się długo wyczekiwany ślub - powiedział Paweł.
Czy Paweł jest podobny do księcia Williama? Zagłosujcie w naszej sondzie. Więcej na deser.pl .
(mat. prasowe easyJet)
Rudy
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Strój Marty Nawrockiej w TVN24 nie był przypadkowy. Stylistka mówi, czego zabrakło
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Warta 12 milionów funtów posiadłość Clooneya zniszczona. Została zalana
Jacek Sasin schudł aż 50 kg w półtora roku. Jak? Tak wspomina swoją przemianę
Licytacja nocowanki z Wieniawą się zakończyła. Taka padła kwota