Czy chcesz, żeby Prokop opowiadał Twojemu dziecku bajki na dobranoc?

A może wolisz, żeby zrobiła to Anita Lipnicka? To możliwe, jeśli weźmiesz udział w naszym KONKURSIE.

W piątki wysyłamy Wam w mailu pytania konkursowe (nie dostajesz maili od Plotka? zapisz się koniecznie tutaj ) . W tym tygodniu do wygrania książka Gwiazdy na dobranoc !

Zbiór różnorodnych bajek, napisanych specjalnie do tej książki przez gwiazdy kina, estrady i telewizji: Artur Barciś, Piotr Cyrwus, Ewa Gorzelak, Paulina Holtz, Tomasz Jachimek, Katarzyna Jamróz, Robert Janowski, Anita Lipnicka, Halina Mlynkova, Marcin Prokop, Magdalena Różczka i Beata Tyszkiewicz.

Gwiazdy na dobranocGwiazdy na dobranoc Fabrykant

Całkiem niedawno temu poprosiliśmy powszechnie znane i lubiane osoby, by na moment stały się bajkopisarzami. I okazało się, że drzemią w nich niezwykłe talenty. Powstał cykl różnorodnych, uroczych opowiastek, oryginalnych lub zaskakująco zainspirowanych znanymi motywami, pełnych niewymuszonego wdzięku, a choć z morałami, to nigdy nachalnych dydaktyczne.

Co zrobić, żeby wygrać książkę? Jeśli nie dostajesz jeszcze codziennych maili od Plotka z gorącymi newsami z życia gwiazd, zdjęciami i materiałami wideo, zapisz się TUTAJ . W piątkowym mailu znajdziesz bardzo proste pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć, aby wziąć udział w naszym konkursie . Pełny regulamin do wglądu na tej stronie .

Więcej o: