TVP - jesienna "gorąca" ramówka

Ponętna - Ewa Sonet na łyżwach, piękna - Natasza Urbańska gospodynią programu, a seksowna Doda - ostrą jurorką widowiska "Gwiazdy tańczą na lodzie"... tak ogniście zapowiada się jesienna ramówka TVP. Zaprezentowano ją na niezłej fecie - zdjęcia i szczegóły poniżej...

TVP wkracza w jesień 2007 "w mini i szpilkach". Na prezentacji jesiennej ramówki pojawiły się najbardziej nęcące kobiety w naszym kraju (przynajmniej dla większości). Oto dowody.

Doda - będzie jurorką nowego show TVP "Gwiazdy tańczą na lodzie". Czy program wypali - nie wiadomo, ale na pewno Doda przejdzie do historii jako "najseksowniejsza sędzina".

MW/Digital/Eastnews

"Sędziną" nowego programu na TVP 2 - "Gwiazdy tańczą na lodzie" - będzie Dod. Nie wiadomo czy show będzie hitem, ale Doda na pewno przejdzie do historii jako najseksowniejsza "pani sędzia" w kraju. Werdykty Dody - od 28 września (piątek) godz. 20.

MW/Digital/Eastnews

Kolejną atrakcją programu będzie Ewa Sonet.

MW/Digital/Eastnews

I najprzystojniejsi bliźniacy naszej rodzimej rozrywki - Rafał i Marcin Mroczek.

Marcin Smulczyński/SE/Eastnews

Całość poprowadzi Tatiana Okupnik.

Marcin Smulczyński/SE/Eastnews

Nieźle zapowiada się też, dzięki prowadzącej - Nataszy Urbańskiej, nowy program TVP 1 - "Przebojowa noc" - Natasza wygląda przebojowo. Od 9 września w niedzielę, godz. 21.10.

Marcin Smulczyński/SE/Eastnews

Kroi się też na TVP kilka fajnych transmisji m.in. z konkursu "Taniec Eurowizji" - 1 września o godz. 21. na TVP 2. Nasi reprezentanci Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

MW/Digital/Eastnews

Na antenie pozostanie "mimo zdrady" Tomasz Kammel - w roli prezentera. To chyba nie jest narzeczona Tomka, no chyba, że aż tak się zmieniła .

MW/Digital/Eastnews

A poza tym m.in. nowy serial "Tajemnica twierdzy szyfrów" z naszym ulubionym Pawłem Małaszyńskim od 7 września w piątki o godz. 20.20 na "Jedynce" i 3 sezon "Lost" - nie znamy szczegółów - podobno wkrótce!!!!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.