Jakob Kosel będzie miał drugie dziecko. Oto pierwsze zdjęcie jego potomka

Jakob Kosel z "Top Model" w 2021 roku został ojcem Michaliny, która jest jego oczkiem w głowie. Influencer właśnie oznajmił, że dziewczynka wkrótce będzie miała rodzeństwo.

Jakob Kosel wziął udział w piątej edycji programu "Top Model" i był typowany na zwycięzcę, ale ostatecznie zajął dopiero trzecie miejsce, a jego edycję wygrał Radek Pestka. Mimo tego uczestnik nie musiał długo czekać na pierwszą propozycję zawodową, bo od razu po zakończeniu show wystąpił w pokazie Roberta Kupisza. "Udało się! Ledwo się skończył program "Top Model", a już Robert Kupisz zaakceptował mnie do swojego pokazu!" - relacjonował na Instagramie. Jakob Kosel i jego partnerka Ciocia Liestyle dwa lata temu powitali na świecie córkę Michalinę. "24.01.2021 to najpiękniejszy dzień w moim życiu! Witaj na świecie, królewno" - napisał na Instagramie. Jak się okazuje, ich rodzina znów się powiększy. Model właśnie oświadczył, że jego córka będzie miała rodzeństwo.

Zobacz wideo Na co Szymański przeznaczy wygraną z "Top Model"? "Chcę rozwijać domy dziecka"

"Top Model". Jacob Kosel będzie miał drugie dziecko! Pokazał zdjęcie USG

Jacob Kosel z "Top Model" chętnie dzieli się w mediach społecznościowych relacjami z codziennego życia. Ze swoją ukochaną "współlokatorką" niedawno przeprowadził się do wymarzonego domu z ogrodem, który od kilku miesięcy dopieszczali. Tym razem influencer zaskoczył radosną nowiną i oznajmił, że będzie miał drugie dziecko. Na Instagramie udostępnił zdjęcie z gabinetu lekarza, na którym widać aparaturę USG. "A więc rodzina współlokatorków się powiększa. W 2024 roku będzie jeszcze zabawniej" - oświadczył. Radości pod postem nie było końca. Pojawiło się mnóstwo komentarzy od znajomych i fanów influencerskiej pary. "Że co? Wspaniałości! Ogromne gratulacje", "Piękna sprawa! Uwielbiam obserwować twoje relacje tata - córka! Coś pięknego, a będzie jeszcze lepiej", "Gratulacje! Pokażcie reakcję Misi na wiadomość o rodzeństwie" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie znajdziecie na dole strony.

Jokob Kosel z córką MichalinąJokob Kosel z córką Michaliną Jokob Kosel z córką Michaliną; fot. instagram.com/jakobkosel

"Top Model". Jakob Kosel i Ciocia Liestyle najpierw długo się przyjaźnili. Była żoną jego kolegi

Wiadomość o romansie Jakoba Kosela i tajemniczej "współlokatorki" w 2020 roku rozpalała media do czerwoności. Model i Ciocia Liestyle najpierw długo się przyjaźnili, kiedy ona była jeszcze żoną Wujaszka Liestyle. Kiedy jej małżeństwo się rozpadło, szybko okazało się, że z modelem łączy ją coś więcej. Ciocia Liestyle, czyli Agnieszka Wolszczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji urodzin swojego przyjaciela, na którym czule całuje go w policzek. "Płoń internecie" - napisał model, domyślając się, że post Cioci zrobi furorę w sieci. Tak też się stało. "Czyli to jest ta tajemnicza współlokatorka!", "Nareszcie!", "W końcu" - komentowali fani pary, Więcej preczytasz tutaj.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.