Wujaszek Liestyle

Wujaszek Liestyle

Wujaszek Liestyle czyli Michał Paweł Wilczewski to fotograf mieszkający w Warszawie, który ma zamiłowanie do fotografowania kobiecych biustów. Razem z żoną - Ciocią Liestyle tworzą markę Liestyle. Jest organizatorem cyklu imprez Liestyle Party Hard, produkuje ubrania i gadżety, promujące swoją markę oraz prowadzi bloga.

Imię nazwisko: Michał Paweł Wilczewski
Data urodzenia: 17 czerwca 1983
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: fotograf
Facebook: facebook.com/liestyle
Instagram: @wujaszekliestyle

Wujaszek Liestyle - początki kariery

Wujaszek Liestyle to Michał Paweł Wilczewski, fotograf pochodzący z Lubelszczyzny. Studiował ekonomię na Lubelskim UMCS-ie, następnie fotografię w Warszawie. W 2009 roku rozpoczął pracę jako fotograf , dynamicznie rozwijając swoją pasję. W 2010 roku pod pseudonimem Wujaszek Liestyle utworzył markę Liestyle, w której zaczął pracę ze swoim zamiłowaniem do kobiecych biustów. Od tego momentu nikt nie znał go z imienia i nazwiska, Michał Wilczewski zyskiwał coraz większą popularność pod pseudonimem.

Wujaszek Liestyle - rozkwit kariery

Po założeniu firmy Wujaszek rozpoczął prężną działalność. Razem z partnerami (blogerka Maffasion, zespół Flirtini) organizuje imprezy z cyklu Liestyle Party Hard, obficie zakrapiane alkoholem, z dobrą muzyką, na których dziewczyny pokazują i dają fotografować Wujaszkowi swoje piersi. Dodatkowo firma Liestyle zajmuje się produkcją ubrań oraz gadżetów z logiem marki. Wujaszek prowadzi także bloga, na którym zamieszcza prawie nagie zdjęcia swoich modelek. A na brak modelek Wujaszek nie narzeka. Twierdzi, że kobiety same się do niego zgłaszają (mówi, że często jest to próba dowartościowania się, odskoczni), ale w większości przypadków to on sam poszukuje dziewczyn, które pasują do jego koncepcji oraz postaci, którą im wymyślił. Co ciekawe, Wujaszek firmę prowadzi ze swą żoną - ciocią Liestyle, która wspiera go w jego działaniach oraz sama się w nie angażuje. Marka gromadzi coraz więcej entuzjastów, a na swoim profilu na facebooku Wujaszek zgromadził już około 70 tysięcy fanów.

Zobacz także:

Jan Wieczorkowski - Tomasz Jacyków - Julia Kuczyńska

wujaszek liestyle

Więcej o:

wujaszek liestyle

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.