O tym, że Wujaszek i Ciocia Liestyle się rozstali, mówiło się od miesięcy. Potwierdzili to jednym zdjęciem. "Nic nie może wiecznie trwać"

Ciocia i wujaszek Liestyle rozstali się. Jedna z najpopularniejszych par w polskim internecie na Instagramie potwierdziła rozstanie.

Ciocia i Wujaszek Liestyle w marcu tego roku świętowali czwartą rocznicę ślubu. Byli jedną z najbardziej lubianych par w polskich social mediach. Jednak plotki o ich rozstaniu pojawiły się już kilka miesięcy temu. Jak donosił "Pudelek", wszystko przez Jakuba Kosela, z którym Ciocia nawiązała "głębszą więź". "Zgodne" małżeństwo nie informowało jednak o końcu ich związku ponoć ze względu na intratne kontrakty reklamowe. 

Smutna prawda polskiego Internetu - mimo że ona układa już sobie życie z innym celebrytą, muszą udawać parę ze względu na interesy - ujawniało w październiku źródło portalu. 
Dostają kampanie jako para, stąd ta maskarada - dodał informator.

Ciocia i Wujaszek Liestyle potwierdzili rozstanie

Teraz byli partnerzy postanowili potwierdzić powyższe doniesienia. Na Instagramie zakomunikowali, że dziś są już zaledwie przyjaciółmi. W zaaranżowanej w Ikei łazience pozują z uśmiechami na twarzach. 

Z.I.P. Ziomki i przyjaciele #wujaszekliestyle #ciocialiestyle #ziomeczki #przyjaciele - czytamy pod najnowszym ich zdjęciem na Instagramie. 
 

W komentarzach nie brakowało wyrazów rozczarowania.

Moje ulubione małżeństwo :( - czytamy. 
A jednak... nic nie może przecież wiecznie trwać
Smutno. 
Niestety to było widać od dawna. Przykro, ale grunt, że po przyjacielsku
A co na to Leszek?

Do komentarzy Wujaszek odniósł się krótko, ale treściwie.

Staramy się trzymać fason, trzeba żyć z klasą - napisał. 

Co w tym wszystkim wydaje się być wyjątkowo pozytywne to fakt, że, jak widać, w polskim show-biznesie można się jednak rozstać w przyjaźni! Brawo. 


MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.