Dopiero co rozstał się z żoną. Teraz pokazał w sieci... nagie zdjęcia Maffashion. Wiemy, co ich łączy

Od kilku dni Wujaszek Liestyle oraz Maffashion bawią się wspólnie na egzotycznych wakacjach w Omanie. W sieci nie brakuje gorącej relacji z tego wyjazdu.

Całkiem niedawno media obiegła informacja na temat rozstania Wujaszka i Cioci Liestyle. Jedna z najpopularniejszych par polskiego Internetu rozpad ich wieloletniego związku potwierdziła na początku listopada bieżącego roku. Wówczas w swoim wpisie na Instagramie poinformowali fanów, że nadal pozostaną przyjaciółmi. Mimo, iż od tamtej pory nie upłynęło zbyt wiele czasu, Wujaszek postanowił wybrać się na egzotyczne wakacje do Omanu z inną kobietą. U jego boku możemy dostrzec Julię Kuczyńską, znaną lepiej jako Maffashion.

Zobacz wideo

Maffashion w obiektywie Wujaszka Liestyle

Jak wiadomo, Wujaszek i Julia są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Z tego też względu ich wspólny wyjazd jest dość obszernie relacjonowany w sieci. Wujaszek w Omanie pełni rolę osobistego fotografa Maffashion, a efekty ich pracy można już podziwiać na Instagramie. Jedno ze zdjęć Julki, jakie Wujaszek zamieścił na swoim InstaStory, bardzo mocno nas jednak zaskoczyło.

Fotograf udostępnił fotkę zupełnie nagiej blogerki. By zakryć intymne części jej ciała, nałożył na zdjęcie jedynie GIF z podpisem: "OMG".

Maffashion w obiektywie Wujaszka LiestyleMaffashion w obiektywie Wujaszka Liestyle Instagram/@wujaszekliestyle

Czy to oznacza, że Julia w trakcie wakacji zdecydowała się na rozbieraną sesję? Wiele by mogło na to wskazywać, gdyż to właśnie w takich klimatach najlepiej czuje się Wujaszek. Ciekawe jednak, czy ich bliska relacja nie stanowi problemu dla chłopaka Kuczyńskiej, czyli Czarka z kanału Abstrachuje. Przypomnijmy, iż niedawno głośno zrobiło się na temat ich rzekomego rozstania. Para jednak nie skomentowała oficjalnie tych doniesień, a w sieci nadal zamieszcza co jakiś czas wspólne zdjęcia. W kuluarach mówi się jednak, że kierują się oni przy tym tylko chęcią zatrzymania wspólnych intratnych kontraktów z reklamodawcami. Jako para są związani między innymi z Coca-Colą.

Bliska osoba z otoczenia influencerów zaprzecza jednak, żeby mieli być oni parą.

Maff i Wujaszek tylko się przyjaźnią, a do Omanu wyjechali razem ze względu na wspólny projekt. Nic więcej ich nie łączy - mówi nam.
 
 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.