Jasnowidz bredzi o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Polą. Podał datę

Michał Wiśniewski jest obecnie mężem Poli Wiśniewskiej. To piąta żona artysty. Jasnowidz Wojciech Glanc wyznał, że ujrzał wizję i przewidział możliwy rozwód małżonków. Podał nawet datę.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poznali się przez aplikację randkową w 2019 roku. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety przez pandemię zakochani musieli zrezygnować z przyjęcia. Dwa lata później postanowili nadrobić zaległości, łącząc imprezę weselną z 50. urodzinami lidera Ich Troje. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami 6 września 2022 roku. Weselni goście zostali poproszeni o dyskrecję. W styczniu 2021 roku para powitała na świecie chłopca, któremu dali na imię Falco Amadeus. Na początku października zeszłego roku wokalista potwierdził, że ich rodzina znów się powiększy, a ukochana Wiśniewskiego jest w ciąży z jego szóstym dzieckiem. Do rozwiązania coraz bliżej. A co o przyszłości małżonków myśli jasnowidz Wojciech Glanc? Niestety nie ma dobrych wiadomości.

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

Jasnowidz widzi koniec związku Michała i Poli Wiśniewskich

Michał Wiśniewski nie jest zbyt stałym w uczuciach mężczyzną. Świadczą o tym liczne śluby i związki. Pola jest piątą żoną muzyka, ale łącznie ślubował aż osiem razy, powtarzając niektóre ceremonie i odnawiając przysięgi. Para chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z życia codziennego. Wydaje się, że są dobranym małżeństwem, w którym zdarzają się kłótnie. Ostatnio internet był świadkiem spoliczkowania Wiśniewskiego przez żonę. Tak zareagowała na nieelegancki żart. Czy Pola Wiśniewska to już ta jedyna? Jasnowidz Wojciech Glanc nie jest do tego przekonany. W rozmowie z "Super Expressem" bredził, że ujrzał wizję, w której para się rozwodzi. Według rewelacji mężczyzny to Pola Wiśniewska będzie chciała odejść między 2025 a 2026 rokiem. 

Przewiduję, że ich związek potrwa jeszcze dwa, góra trzy lata. Trochę złośliwie powiem, że Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda. Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze. On lubi życie burzliwe, dużo emocji, a one w pewnym momencie wygasają i trzeba ich na nowo szukać - utrzymuje Wojciech Glanc.

Przypominamy, że podobne rewelacje i inne wizje jasnowidzów, wróżów czy wróżek trzeba brać z przymrużeniem oka. Nie ma żadnych dowodów na to, że wizje wyżej wspomnianych się sprawdzają. Szanse są zapewne takie same, jak przy rzucie monetą. Oczywiście nikomu nie życzymy też rozwodu.

Michał Wiśniewski z żoną Żona Wiśniewskiego chwali się ciążowymi krągłościami. Wyglada kwitnąco

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Muzyk jest obecny w polskim show-biznesie od wielu lat. Jako lider Ich Troje zyskał grono wiernych fanek. Jego życie prywatne od zawsze wzbudzało zainteresowanie. Może to z powodu popularności lub częstych ślubów. Pierwsze "tak" Wiśniewski powiedział piosenkarce Magdzie Femme. Para była ze sobą w latach 1996 - 2001. Jego drugą żoną była Mandaryna. Ich związek był bardzo medialny. Małżonkowie brali udział w reality show "Jestem Jaki Jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. Wzięli ślub w 2006 roku, a rozwiedli się w 2011. Rok później muzyk wszedł w kolejny związek małżeński. Pobrał się z Dominiką Tajner i spędził z nią siedem lat.

Więcej o: