Tak Michał Wiśniewski bawił się na weselu. Nie mógł oderwać rąk od Poli [WIDEO]

Michał Wiśniewski i jego ukochana Pola wreszcie doczekali się bajkowego wesela. Wokalista wystawną imprezę połączył ze świętowaniem 50. urodzin. Na parkiecie zatańczył do jednego z największych przebojów zespołu Ich Troje.

Michał i Pola Wiśniewscy przysięgę małżeńską złożyli sobie już w 2020 roku. Niestety przez pandemię zakochani musieli zrezygnować z wesela. Dwa lata później postanowili nadrobić zaległości, łącząc imprezę z 50. urodzinami lidera Ich Troje. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami 6 września. Weselni goście zostali poproszeni o dyskrecję. Wygląda na to, że dopisali, bo para dopiero teraz postanowiła podzielić się zdjęciami na Instagramie. Pola Wiśniewska pokazała też filmik, który udało się nakręcić na uroczystości.

Zobacz wideo Mandaryna o recitalu Dody i Michale Wiśniewskim jako mężu

Michał i Pola WiśniewscyMichał Wiśniewski wziął drugi ślub z Polą! Panna młoda miała dwie kreacje

Tak Michał Wiśniewski bawił się na weselu. Zatańczył z Polą do największego przeboju Ich Troje

Pola i Michał Wiśniewscy poznali się w 2019 roku przez aplikację randkową. W 2020 roku Pola oficjalnie została piątą żoną Michała, ale ze względu na pandemię wesele musiało zostać odłożone w czasie. W 2021 roku na świat przyszedł ich syn Falco.

Państwo Wiśniewscy wreszcie wyprawili zaległą imprezę. Szczęśliwa żona opublikowała właśnie krótki filmik pokazujący ich wspólny taniec. Na oświetlonym różowym światłem parkiecie widzimy pannę młodą i Michała śpiewającego ukochanej jeden z największych przebojów Ich troje - "A wszystko to... (bo ciebie kocham)". Singiel został wydany w 1999 roku i był coverem przeboju "Alles aus Liebie" niemieckiego zespołu Die Toten Hosen. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawałków grupy Ich Troje. 

Państwo młodzi wyglądali na zrelaksowanych i szczęśliwych. W trakcie tańca przytulali się do siebie i wygląda na to, że impreza naprawdę się udała. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Więcej zdjęć z wesela Michała Wiśniewskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

W dniu wesela Pola Wiśniewska miała na sobie sukienkę z tiulu na cienkich ramiączkach ozdobioną kwiatami. Żona lider Ich Troje wybrała delikatną biżuterię i pozostawiła rozpuszczone włosy. Michał Wiśniewski pojawił się w garniturze, do którego, przełamując konwencję, założył wygodne trampki.

Michał Wiśniewski z żoną na weseluMichał Wiśniewski z żoną na weselu fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Przed weselno-urodzinową imprezą para zdecydowała się też odnowić przysięgę małżeńską. Wyznali sobie miłość w ogrodzie, pod ozdobionym kwiatami ołtarzem. Zakochanym towarzyszyła rodzina i przyjaciele.  

 

'Twoja twarz brzmi znajomo'"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Michała Wiśniewskiego. Wiadomo, kto go zastąpi

Zobacz też: Spytaliśmy Dominikę Tajner, czy zaprosi Michała Wiśniewskiego na ślub. Tak zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: