Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z Polą! Panna młoda miała dwie kreacje. Najpiękniejsza ta z perłami

Michał Wiśniewski i jego ukochana w końcu mieli okazję wyprawić wymarzone wesele. Para podzieliła się na Instagramie zdjęciami z hucznie obchodzonej uroczystości.

Michał Wiśniewski przysięgę małżeńską piątej żonie złożył w kwietniu 2020 roku. Z racji tego, że ich wyjątkowy dzień wypadł tuż po wybuchu pandemii, muzyk i jego ukochana musieli celebrować wydarzenie w bardzo okrojonym składzie i nie udało im się wówczas zorganizować upragnionej imprezy. Podjęli więc decyzję, że przysięgę złożą sobie jeszcze jeden raz, a wesele z prawdziwego zdarzenia połączą z 50. urodzinami lidera Ich Troje.

Zobacz wideo Mandaryna o dramie z Michałem Wiśniewskim

Michał i Pola Wiśniewscy pokazali zdjęcia z wesela. Panna młoda miała dwie kreacje

Do tej pory małżonkowie szczegóły imprezy zachowywali dla siebie. O tym, że drugą ceremonię mają już za sobą, w połowie września informowało "Party". Magazyn powołał się na informatora, który przekazał, że impreza odbyła się 6 września, na trzy dni przed 50. urodzinami muzyka, a Michał i Pola Wiśniewscy poprosili gości o nierobienie zdjęć, aby ukryć wydarzenie przed mediami. Dwa tygodnie później sami małżonkowie w instagramowym poście ujawnili, że drugi ślub rzeczywiście mają już za sobą.

Jak wynika z opublikowanych zdjęć, zakochani stanęli we dwójkę przed udekorowanym kwiatami "ołtarzem", który znalazł się na zewnątrz. W tym miejscu Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską, a parze w tym wyjątkowym dniu towarzyszyło bardzo duże grono przyjaciół i rodziny. Wesele połączono z obchodami urodzin Wiśniewskiego, dlatego na białym torcie ślubnym znalazła się także dekoracja z liczbą 50.

Pola Wiśniewska w tym szczególnym dniu zdecydowała się na dwie stylizacje. Podczas ceremonii ślubnej miała na sobie białą, długą, ozdobioną kwiatową koronką suknię na cienkich ramiączkach, odsłaniającą plecy. W drugiej części wieczoru przebrała się w przylegającą do ciała kreację ozdobioną drobnymi perłami i spięła rozpuszczone wcześniej włosy. Jak czytamy w instagramowym poście, za suknie panny młodej odpowiadała Patrycja Kujawa.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy - napisali Wiśniewscy.
 

Michał i Pola Wiśniewscy poznali się w 2019 roku poprzez aplikację randkową. Pierwszy ślub wzięli rok później, a w styczniu 2021 roku na świat przyszedł ich syn, któremu nadali na imię Falco. Piąta żona muzyka także ma za sobą wcześniejsze związki i przed ślubem z Michałem Wiśniewskim doczekała się już czwórki dzieci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA