Pamiętacie te gorące związki gwiazd? Mrozu pytany o Marinę nabiera wody w usta. Była Szyca po rozstaniu nie gryzła się w język

Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami. Sporo gwiazd musiało kilka razy przechodzić bolesne rozstanie, by w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. Wiadomo jednak, że serce nie sługa. Przypominamy relacje, które kiedyś królowały na pierwszych stronach gazet.

Związki gwiazdy rzadko kiedy bywają mało medialne. Tylko niektórym udaje się grubą linią oddzielać życie prywatne od zawodowego. Przypominamy najgłośniejsze związki osób związanych z show-biznesem, które kiedyś nie schodziły z pierwszych stron gazet. Niewiele osób pamięta, że kiedyś tworzyli parę. Niektórzy z nich sami woleliby o tym zapomnieć. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Doda i Agnieszka Chylińska mają inną fobię

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Marina i Łukasz Mróz "Mrozu"

Kiedyś uchodzili za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Długo ukrywali swój związek. W styczniu 2011 roku w "Dzień dobry TVN" potwierdzili krążące plotki i przyznali, że są parą. Niestety, ich sielanka nie trwała długo. Zaledwie dwa miesiące później wokalistka w mediach społecznościowych ujawniła, że jest singielką. Oboje nie zdradzili powodów rozstania, a Marina w jednym z wywiadów przyznała, że są przyjaciółmi, co lepiej im wychodzi. 

Mrozu, Marina ŁuczenkoMrozu, Marina Łuczenko KAPIF

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek

Agnieszka Popielewicz (aktualnie Hyży) i Marcin Mroczek poznali się w 2004 roku na planie programu rozrywkowego "Ciao Darwin". Aktor długo nie zwlekał i szybko poprosił prezenterkę o numer telefonu. Jednak jak się okazało, zaliczył niemałą wpadkę i pomylił jej imię z imieniem jej znajomej. Mroczek nie zamierzał się jednak poddawać i przeprosił za gafę. Popielewicz przeprowadziła się nawet z Katowic do Warszawy, by być bliżej ukochanego. Jej kariera nabrała tempa. Byli parą przez cztery lata. Dziś oboje są w udanych związkach małżeńskich i pytani o dawną relację nabierają wody w usta. 

Marcin Mroczek i Agnieszka PopielewiczMarcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz Kapif

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Aktorka para poznała się jeszcze na studiach. Spotkali się w bufecie w Akademii Teatralnej i od razu między nimi zaiskrzyło. Ich relacja rozwijała się w ekspresowym tempie, podobnie jak kariera aktora. Coś ich jednak podzieliło i po czterech latach postanowili się rozstać. Aktorka w wywiadzie dla "Party" mówiła na temat związku z Szycem:

Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać. Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam? - powiedziała.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się w pierwszym dniu zajęć w akademii teatralnej. Byli ze sobą przez 4 lata. Rozstali się w dość niemiłej atmosferze. 'Borys mnie zawiódł, nikt inny' - czytamy wypowiedź aktorki w 'Na żywo''. Po latach wypowiadała się o ich związku równie cierpko. 'Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?' - mówiła w 'Party'.Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się w pierwszym dniu zajęć w akademii teatralnej. Byli ze sobą przez 4 lata. Rozstali się w dość niemiłej atmosferze. "Borys mnie zawiódł, nikt inny" - czytamy wypowiedź aktorki w "Na żywo"". Po latach wypowiadała się o ich związku równie cierpko. "Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?" - mówiła w "Party". AKPA

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak

Niewiele osób pamięta, że aktorka w przeszłości była związana z milionerem. Byli razem przez dwa lata. Poznali się w 2003 roku, gdy oboje wypoczywali we włoskim kurorcie. Powodem rozstania okazała się dzieląca ich odległość. Aktorka pragnęła rozkręcić karierę i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. 

Piotr Woźniak-Starak, Alicja Bachleda-CuruśPiotr Woźniak-Starak, Alicja Bachleda-Curuś Kapif

Zofia Zborowska i Radzimir Dębski

Aktorka i producent muzyczny związali się w 2004 roku. Wówczas oboje byli nastolatkami i mieli po 17 lat. Poznali się dzięki rodzicom na planie programu "Moja krew". Spotykali się przez trzy lata, a w 2007 roku doszło do rozstania. 

Zofia Zborowska i Radzimir DębskiZofia Zborowska i Radzimir Dębski Kapif

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak

Między nimi zaiskrzyło w 2000 roku. Byli ze sobą związani przez sześć lat. Mieli wobec siebie poważne plany, a Karolak oświadczył się ukochanej. Relacja nie przetrwała próby czasu i rozstali się w 2006 roku. Nie ujawnili powodów rozstania, jednak plotki głosiły, że nie bez znaczenia była znajomość aktora z Violettą Kołakowską.

Tomasz Karolak, Magdalena BoczarskaTomasz Karolak, Magdalena Boczarska Kapif

Agata Młynarska i Jarosław Kret

Miłość można spotkać w każdym miejscu. Tak było w przypadku pary dziennikarzy, który spotkali się na stacji benzynowej w 2007 roku. Przez lata mieszkali blisko siebie, ale nigdy wcześniej ich drogi się nie skrzyżowały. Ich sielanka trwała półtora roku

Agata Młynarska i Jarosław KretAgata Młynarska i Jarosław Kret KAPiF

Pamiętacie te byłe pary? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA