Michał Wiśniewski zdradził płeć szóstego dziecka. Teraz szuka imienia. Raczej nie będzie klasyczne

Michał Wiśniewski już bez żadnych wątpliwości wyjawił fanom, czy wraz z Polą spodziewają się chłopca, czy dziewczynki. Lider Ich Troje wybrał też pierwszą literę imienia nowej pociechy i poprosił fanów o podrzucanie inspiracji.

Michał i Pola Wiśniewscy poznali się przez aplikację randkową w 2019 roku. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu, a w styczniu 2021 roku powitali na świecie chłopca, któremu dali na imię Falco Amadeus. Na początku października wokalista potwierdził, że ich rodzina znów się powiększy, a ukochana Wiśniewskiego jest w ciąży z jego szóstym dzieckiem. Początkowo z instagramowych postów lidera Ich Troje można było wywnioskować, że Wiśniewscy spodziewają się córki. Teraz jednak muzyk bez żadnych wątpliwości zdradził, że doczeka się trzeciego syna.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski bawi się na swoim weselu

Doda, Sara May, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaNie tylko Smaszcz i Janachowska. Oni też się kłócili. I to jak!

Michał Wiśniewski szuka imienia dla syna. Musi być na literę "C"

Michał Wiśniewski wrzucił na InstaStories screen z informacją, że dziecko jest płci męskiej i dodał do niego oznaczenie "5:5". Jak można się domyślać, odnosi się ono do płci dzieci, które wspólnie wychowują Wiśniewscy. Z poprzednich związków wokalista ma już bowiem trzy córki i syna, a jego ukochana - dwie córki i dwóch synów. Z Falco Amadeusem i nowym chłopcem, na przyjście którego oczekują, będą mieć w sumie dziesięcioro dzieci - pięć dziewczynek i pięciu chłopców.

Wiśniewski poprosił też fanów na Instagramie, aby podrzucili mu propozycję imienia na literę "C". Jak informował wcześniej w rozmowie z Plejadą, nie jest ona przypadkowa, bo nawiązuje do tatuażu muzyka. Można się też spodziewać, że imię nowej pociechy raczej nie będzie klasyczne - Wiśniewski zaznaczył na InstaStories, że nie nazwie syna Czesław.

Michał Wiśniewski zdradził płeć dzieckaMichał Wiśniewski zdradził płeć dziecka instagram.com/@m_wisniewski1972

Robert Makłowicz i Magda GesslerTak wyglądali słynni kucharze w młodości

Mało spotykane imiona mają też pozostałe dzieci wokalisty Ich Troje. Oprócz Falco Amadeusa Wiśniewski ma syna Xaviera i córkę Fabienne z małżeństwa z Martą Wiśniewską oraz córki o imionach Etiennette i Vivienne, których mamą jest Anną Świątczak.

Więcej o: