Michał Wiśniewski spodziewa się SZÓSTEGO dziecka. "Ups, znowu"

Michał Wiśniewski w styczniu 2021 roku pochwalił się, że spodziewa się piątego dziecka z obecną partnerką Polą Wiśniewską. Na tym - najwyraźniej - jednak nie koniec powiększania rodziny.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zaczęli się spotykać w 2019 roku, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Wkrótce urodziło im się pierwsze wspólne dziecko, a piąte Wiśni. Okazało się, że za kilka miesięcy ich rodzina znowu się powiększy - w sumie będą mieli dziesięcioro dzieci, bo ukochana Wiśni ma czworo swoich. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Michał Wiśniewski spodziewa się szóstego dziecka!

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki swoich dzieci. Lider Ich Troje dwójkę pociech ma z Mandaryną, kolejną dwójkę z Anną Świątczak, a najmłodszego Falco Amadeusa z obecną żoną Polą Wiśniewską. Okazuje się, że na tym nie koniec. Wokalista wrzucił zdjęcie testu ciążowego i dał do zrozumienia, że kolejne, szóste, jest w drodze. 

Oops! We Did It Again [przyp. red. znowu to zrobiliśmy] #Ciąża #Numer6 #Dziecko - napisał Michał Wiśniewski na Instagramie.
 

Wiadomość zachwyciła fanów artysty:

Dzieci nigdy za dużo. Gratulacje!
Ale się rozkręciłeś Michał!
Wszystkiego dobrego dla Poli! I ogromne gratulacje dla was! - pisali im fani na Instagramie.

Michał i Pola Wiśniewscy - wspólne życie 

Michał Wiśniewski od ponad dwóch lat jest szczęśliwym mężem Poli. Poznał ją przez Internet. Para szybko zamieszkała ze sobą, a zaledwie rok po rozstaniu muzyka z Dominiką Tajner, byli małżeństwem. Wokalista Ich Troje już po raz piąty złożył przysięgę małżeńską i wygląda na to, że na razie nie planuje szóstego małżeństwa. Życie Wiśniewskiego u boku nowej partnerki wygląda bajkowo.

Tomasz Lis, Bogdan RymanowskiLosy byłych prezenterów "Faktów" potoczyły się bardzo różnie

Gratulujemy! 

Zobacz też: Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z Polą! Panna młoda miała dwie kreacje. Najpiękniejsza ta z perłami

Więcej o: